Olympus FL-900R

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OLFL900R
  39900
  Į krepšelį 
  Šviestuvo tipas
  Fotoaparato blykstė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  Impulsinė blykstė
  Vedantysis skaičius GN
  58 (ISO100, 1m)
  Apšvietimo kampas
  Padengiamas židinio nuotolio apžvalgos laukas: 12 - 100 mm (micro 4/3)
  Blykstės impulso trukmė
  1/500 - 1/20000s
  Įsikrovimo laikas
  ~ 4,5 s (Alkaline baterijos), ~ 2,5 s (NiMH baterijos)
  Blykstės režimai
  TTL AUTO, AUTO, MANUAL, FP TTL AUTO, FP MANUAL, MULTI
  Blykstės galvutės pasukimo kampas
  Aukštyn 90°/ žemyn 7°, Kairėn 180°/ dešinėn 90°
  Maitinimas
  4 x AA tipo baterijos

 • Didelio našumo blykstė FL-900 R pasižymi dulkėms, aptaškymui ir šalčiui (‑10°C) atsparia konstrukcija kompaktiškame ir lengvame korpuse. Kai nuo oro sąlygų izoliuotus OM‑D serijos fotoaparatus naudojate kartu su „M.ZUIKO PRO“ objektyvais, fotografuodami atšiauriomis sąlygomis galite būti ramūs. Ši geriausia didelio intensyvumo blykstė pateikiama su didžiausiu vedančiuoju skaičiumi 58, o fotoaparate integruoto vaizdo procesoriaus („TruePic“) ir TTL sinchronizacijos technologijos derinys fotografuojant suteikia optimalų apšvietimą. 
   
  Kadangi blykstėje įrengtas belaidis apšvietimo režimas, fotografavimą keliomis didelio intensyvumo blykstėmis galite išnaudoti pasitelkdami belaidį valdymą, leidžiant kontroliuoti iki 4 blyksčių grupes, pasirinkti, ar tam tikra jų grupė turėtų suveikti, kompensuoti blykstės išvestį ir reguliuoti įvairius parametrus. Kitas itin palankiai sutinkamas priedas yra pavaldžioji funkcija – tiesiog prijunkite blykstę prie fotoaparato antgalio ir naudokite ją kaip pagrindinę blykstę, pasitelkdami valdymo funkcija. 
   
  Žinoma, taip pat palaikomos ir unikalios Olympus aukštos raiškos Fotografavimo, židinių sudėjimo ir nuoseklaus fokusavimo funkcijos, taip pat dabar galima fotografuoti trumpesniais intervalais nei anksčiau! FL‑900 R įtaisyta LED lemputė filmams, pasitarnaujanti filmuojant „OM‑D“ esant prastam apšvietimui arba foninio apšvietimo sąlygoms. Idealiai tinka objektyvams, kurių židinio nuotolis yra 12 mm (24 mm*) arba didesnis.