Prekių katalogas

Olympus STF-8

 • Olympus STF-8

  Kodas: OLSTF8
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
 • Ši kompaktiška ir lengva blykstė turi tokias pačias apsaugos nuo aplinkos poveikio priemones kaip ir fotoaparatai bei objektyvai, taigi tai pirmoji pasaulyje atspari dulkėms, purslams ir šalčiui dviguba makro blykstė. Drauge su atspariais aplinkos poveikiui OM-D fotoaparatais ir objektyvais tai tampa universalia sistema, kurią galima nesibaiminant naudoti bet kokiose sąlygos, tokiose kaip lietus, rūkas ir pan. .
   
  STF-8 dviguba blykstė sukurta tobulam makro fotografavimui, vedantysis skaičius yra 8,5 kai dirba abi blykstės ir 6 kai veikia tik viena. Galios paskirstymas gali būti reguliuojamas santykiu (A/B) nuo 1:8 iki 8:1 naudojant 2 valdymo ratukus valdymo panelėje. Papildomai prie preciziškai sinchronizuojančio TTL, galima naudoti pilną rankinį valdymą nuo 1/1 iki 1/128 blykstės galios. Pilnas blykstės valdymas leidžia lengviau išvengti pereksponavimo. Taip pat galite kontroliuoti šešėlius ir valdyti objekto gylį bei išreikšti savo kūrybinius sumanymus ir išraiškas. Preciziška blykstės kontrolė taip pat sutrumpina užsikrovimo laiką. 
   
  Blykstės konstrukcija leidžia arčiausiai fotografavimo atstumą, kuris priklauso nuo konkretaus objektyvo, kadangi blykstė galvos neišsikiša. Jos gali būti pasuktos 60° aukštyn ir iki 40° žemyn, taip pat jos gali būti paslenkamos ant adapterio žiedo. Blykstės galvos taip pat gali būti atjungtos nuo adapterio žiedo ir universaliai naudojamos skirtingais kampais ir atstumais.
   
  Nuotolinis veikimas yra suderinamas su Olympus belaide RC sistema, kuri naudoja infraraudonųjų spindulių ryšį komunikacijai. Atskirai įsigyjamos blykstės, tokios kaip FL-900R ir kitos, gali būti naudojamos drauge su STF-8 fono pašvietimui ir kitais tikslais. Gali būti naudojamos tokios funkcijos kaip Olympus Focus Bracketing, Focus Stacking ir High Res režimas su OM-D E-M1 Mark II, E-M1 ( išskyrus High Res režimą) ir E-M5 Mark II (tik rankiniame režime).