Olympus Test&wow

2017-02-27


Pasimetėte fotoaparatų gausoje ir nežinote ar jis tenkins Jūsų poreikius? Olympus siūlo Jums galimybę pasinaudoti paslauga Test&wow išmėginant fotoaparatus ir objektyvus - visiškai NEMOKAMAI ir pamėgti Olympus, kaip juos mėgstame mes ir milijonai kitų fotografų visame pasaulyje. Jums tereikia kreiptis į mus. Olympus atstovą - UAB Fototechnika.
 
Paslaugos sąlygos:
 
Paslauga teikiama Fotototechnika salone, Vilniuje - Smolensko g. 10a.
Būtina išankstinė registracija telefonu, el.paštu info@fototechnika.lt arba mūsų salone.
Asmuo turi būti pilnametis ir pateikti asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavydžio vairuotojo pažymėjimą).
Fotoaparatai duodami 3 dienų bandomajam laikotarpiui.
 
Fotoaparatai: 
 
Kiekvienas OM-D serijos fotoaparatas sukurtas: puikiai vaizdo kokybei, dideliam greičiui, preciziškam tikslumui ir kūrybinei laisvei – ir visa tai sudėta į nesenstantį, aukštos kokybės dizainą. Pažangios technologijos, tokios kaip, pavyzdžiui, išskirtinis virpesių slopinimas, fokuso postūmis makro fotografijai ar aukštos rezoliucijos režimas pastūmėja šiuos puikius fotoaparatus vienu žingsniu į priekį nuo likusių kamerų.
OLYMPUS PEN - tai kur kas daugiau nei tik geri fotoaparatai, tai išskirtiniai ir madingi aksesuarai, kurie tobulai papildys jūsų stilių ir pritrauks dėmesį. Juos naudoti taip pat paprasta, kaip ir išmanųjį telefoną, tačiau nufotografuotų nuotraukų kokybė pakylės jus į naują lygį.
Olympus PEN E-PL7.
 
Drauge su atspariais vandeniui fotoaparatais ir kameromis Olympus Tough jūs pamiršite savo nuotykių ribas. Kopkite į aukščiausią kalną, nerkite į giliausią vandenyną, keliaukite per svilinančią dykumą. Šios kameros pagamintos ekstremaliems nuotykiams ir sportui. Kaip ir jūs, jos yra atsparios dulkėms, gniuždymui ir smūgiams, taip pat vendeniui ir netgi šalčiui. O taip pat - tai aukščiausio lygio technologijos paversiančios jūsų nuotykius į puikios kokybės nuotraukas ir filmus.
Olympus Stylus Tough TG-4,
Olympus Stylus Tough TG-870
Olympus Stylus Tough TG-Tracker. 
 
Galite išsirinkti labiausiai jūsų kūrybiškumą ir fotografavimo stilių atitinkantį objektyvą. Visai nesvarbu, ar tai bus M.ZUIKO Pro, M.ZUIKO Premium ar M.Zuiko Digital serijos objektyvas – aukšto meistriškumo tradicijos nuo 1936 metų garantuoja, kad kiekvienas objektyvas bus aukščiausios kokybės, atitinkančios fotografijos entuziastų ir profesionalų poreikius.
 
Objektyvai:
Atsparūs dulkėms, purslams ir šalčiui, šviesūs ir kompaktiški M.Zuiko Pro objektyvai sukurti siekiant patenkinti visus profesionalių fotografų lūkesčius. Solidi metalinė konstrukcija, nepriekaištinga optinė kokybė ir greitis pavertė šiuos objektyvus preciziško tikslumo įrankiais ilgiems metams.

Kompaktiškus ir lengvus fiksuoto židinio objektyvus M.Zuiko Premium pamils kiekvienas, nors kartą pamėginęs juos. Mažos diafragmos dėka galite mėgaukitis galimybe fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis ir tuo pačiu sukurti nuostabų "bokeh". Nesvarbu ką fotografuosite šiais objektyvais – portretą ar kraštovaizdį, makro ar reportažą būtinai atrasite ryškumo gylio kontrolės privalumus.

Paprastu valdymu ir nepriekaištinga kokybe pasižymintys M.Zuiko Digital objektyvai šeimininkauja bet kokioje fotografijos situacijoje nes yra ypatingai universalūs. Kompaktiški ir labai didelį židinio nuotolį dengiantys objektyvai ideliai tinks kasdieniams foto užrašams ar kelionių fotografijai.