Kuprinė - paraištė Manfrotto Advanced Tri L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA-BP-TL
  12900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Paraištė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  46.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  44.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  29.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  18.0 cm
  Foto skyrius
  28 x 29 x 18 cm
  Svoris
  1.57 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas
  Komplektacija
  Kuprinė, gobtuvas nuo lietaus, diržai stovui

 • Ši unikali Manfrotto kuprinė gali būti nešiojama trimis būdais: kaip kuprinė, turinti dvi petnešas, kaip paraištė su diržu per kairį petį arba kaip paraištė su diržu per dešinį petį. Manfrotto Jums suteikia pasirinkimo laisvę! Kuprinė talpina ir saugo Jūsų fotoįrangą taip pat puikiai kaip ir kiti Manfrotto krepšiai, tačiau leidžia žymiai greičiau išsitraukti ir paruošti svarbiausią fotografavimo įrangą.
   
  Kuprinėje-paraištėje Manfrotto MB MA-BP-TM sutalpinsite veidrodinį arba sisteminį fotoaparatą su uždėtu vidutino židinio nuotolio objektyvu, papildomus 5-6 objektyvus, blykstę ir nešiojamą 15" kompiuterį.
   
  Manfrotto MB MA-BP-TL pritaikyta įvairiausiai fotoįrangai: nuo mažo reikmenų komplekto iki ypač didelio, skirto profesionaliai fotoįrangai. Nešiojant kuprinę kaip paraištę, su vienu diržu per kairį ar dešinį petį galima lengvai persukti kuprinę nuo nugaros į save, jos nenusiėmus, bei greitai ir be vargo pasiekti svarbiausią fotoįrangą ir užfiksuoti jums svarbias fotoakimirkas. Ši kuprinė gali būti nešiojama “X” padėtimi nešiojant kuprinę su dviem petnešomis, jas galima sukryžiuoti. Tai ypač patogu keliaujant. Taip pat viduje rasite ir apsauginį gaubtą nuo lietaus, kuris taip pat saugo jūsų fotoįrangą ir nuo kaitros ar šalčio bei diržus trikojį stovą prisegti.