Paraištė Manfrotto Street MB MS-S-GR

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MS-S-GR
  5600
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per juosmenį
  Paraištė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 9"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  23.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  32.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  12.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  20.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  30.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 30 x 9 cm
  Svoris
  0.58 kg
  Krepšio spalva
  Žalia
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
  Komplektacija
  Krepšys

 • Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Street serijos paraištė MB MS-M-GR, tai kompaktiškos paraištės ir liemens krepšio derinys su plačiu, atsegamu diržu ir nuimamu paminkštinimu pečiui. Pagrindinis, vidinis krepšio skyrius su įdiegta Manfrotto apsaugos sistema talpina premium klasės sisteminį arba mėgėjišką veidrodinį fotoaparatą su standartiniu kintamo židinio objektyvu ir papildomus du objektyvus, arba bepilotį orlaivį DJI Mavic Pro. Išimamų pertvarų pagalba krepšio vidų galima pritaikyti savo turimai įrangai. Krepšyje yra skyrius planšetei, kuriam tilps 9.7" iPad Pro.
   
  Priekiniame  krepšio skyriuje susidėsite smulkius priedus, o apatinėje dalyje, kišenėje su užtrauktuku rasite praktišką vandens butelio laikiklį. Paraištės apačioje esančiais dirželiais prisegsite kompaktišką trikojį arba asmenukės lazdą. Visi išoriniai krepšio audiniai yra padangti hidrofobine danga, atstumiančia vandenį. 
   


   

 • Alternatyvios prekės