Paraištė NG Rainforest RF4550

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NG RF 4550
  2978
  4600 Sutaupykite 1622
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS 

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Paraištė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  41.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  20.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  39.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  17 x 17 x10 cm
  Svoris
  0.46 kg
  Krepšio spalva
  Daugiaspalvė
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė
  Komplektacija
  Paraištė, įdėklas fotoaparatui
 •  
  Visi Rainforest krepšiai pagaminti iš žalios ir smėlio spalvomis dažytos minkštos drobės, atspindinčios atogrąžų miškų spalvas. Vidinis, krepšių pamušalas iš medvilnės, sukurtas ir išmargintas tradiciniais "Kuna" kultūros indėnų genčių, gyvenančių Panamos ir Kolumbijos miškuose raštais, naudojamais tautiniuose "Mola" drabužiuose.
   
  Rainforest kolekcija savo išvaizda primena šiuolaikiškai apipavidalintus "retro" stiliaus krepšius, tačiau jie  nėra įprasti, klasikiniai fotokrepšiai. Juos galite dėvėti kasdieną kaip įprastus krepšius arba naudoti kaip rimtą alternatyvą fotoįrangos nešimui. Krepšių universalumas pasižymi tuo, kad naujos "Easy lock" sistemos dėka, vienu gestu profesionalų fotokrepšį galite paversti laisvalaikio krepšeliu. Tiesiog atsegate dvi sagtis, laikančias fotoįrangos skyrių, pritvirtintą prie vidinių krepšio pusių ir krepšys virsta įprastu kasdieniu krepšiu. Įdėklas foto įrangai talpinti garantuoja maksimalų jūsų kameros saugumą tiek krepšyje, tiek ir naudojant jį atskirai. Be to, įdėkle, Manfrotto įdiegė Manfrotto apsaugos sistemą: vidines pertvaras, suteikiančias puikią bet kokio prietaiso apsaugą.
   
         
   
  Rainforest paraištė yra itin patogus, kompaktiškas krepšys nešti jūsų fotoįrangą ir pagrindinius asmeninius daiktus. Joje yra daug kišenėlių priedams susidėti. Unikalios, ergonomiškos paraištės formos dėka ją patogu nešioti ir naudoti; specialus angokraštis leidžia jums greitai ir lengavai pasiekt jūsų kamerą, todėl jūs visada akimirksniu būsite pasiruošęs fotografuoti. Išimame įdėkle fotoaparatui sutalpinsite sisteminį fotoaparatą su uždėtu objektyvu ir papildomą objektyvą. "Easy lock" sistemos dėka įdėklas saugiai užfiksuojamas krepšio viduje.
   


   

 • Alternatyvios prekės