Rankena Manfrotto HandGrip

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MTWISTGRIPH
  3800
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Medžiaga
  Aliuminis
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Jungtys
  1/4" sriegis
  Darbinė temperatūra
  -30°C / +60°C
  Matmenys
  11 x 30 x 22 mm

 • Manfrotto HandGrip yra idealus kameros stabilizavimo priedas, skirtas tvirtinti universalų sumaniojo telefono laikiklį TwistGrip. Tai ergonomiška rankena, kuri patogiai ir saugiai palaiko jūsų išmanųjį telefoną, taip padidindama TwistGrip potencialą. Šis priedas idealiai tinka skirtingiems naudojimo būdams ir progoms, tiek socialinei fotografijai (asmenukėms), tiek fotografavimui ir vaizdo įrašams aukštesniu techniniu lygiu.

  HandGrip rankena greitai ir lengvai jungiasi prie TwistGrip pagrindo universalusiu ¼" varžtu. Ergonomiškos guminės rankenos ir patogaus riešo dirželio dėka, šis tvirtas sprendimas tampa puikus išmaniųjų telefonų stabilizatoriumi, kuris užtikrina jūsų prietaiso saugumą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į nepriekaištingų nuotraukų ir vaizdo įrašų fiksavimą. HandGrip, sukurtas atsižvelgiant į vartotojus ir itin populiarią itališką stilių, yra kompaktiškas, lengvai transportuojamas ir labai universalus. Manfrotto HandGrip rankena yra pagaminta Italijoje, o jos aukštos kokybės aliuminio korpusas užtikrina tobulą stabilumą visiems išmaniesiems telefonams.

  TwistGrip sistema yra pagrįsta universalumu ir moduliacija. Ji specialiai sukurta naudotojams, kurie domisi fotografija, ir nori padidinti savo prietaiso potencialą, kad galėtų naudoti mobilų įrenginį kaip galimą alternatyvą savo siteminiam fotoaparatui.