Prekių katalogas

Reguliuojamas ND filtras Nisi ND-Vario 1-5 Stops True Color 67mm

 • Reguliuojamas ND filtras Nisi ND-Vario 1-5 Stops True Color 67mm

  Kodas: 117833
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Filtro tipas
  ND Vario
  Filtro forma
  Cirkuliarinis
  Garantinis laikotarpis
  12 mėn.
 • Filtras NISI ND-Vario 1-5 Stops True Color yra kintamo neutralaus tankio filtras, kuris sumažina ekspoziciją nuo 1 iki 5 EV. Tankis, ND koeficientas, be pakopų valdomas sukant filtrą. Tankio laipsnis lengvai valdomas sukant priekinį filtro žiedą su arba be pridedamos sidabrinės svirties, padedant iš anksto nustatyti reikiamą papildomą ekspozicijos ilgį. Šis filtras turi įmontuotus stabdžius, kai pasukate filtrą galinę padėtį, kad žinotumėte, kurioje padėtyje esate.

  Kad būtų lengviau ir galėtumėte pakartotinai valdyti tankio nustatymus, priekinis žiedas yra vizualiai pažymėtas skaičiais, reiškiančiais skirtingas stabdymo reikšmes. Žiedas turi sidabrines šonines įpjovas, užtikrinančias patikimą sukibimą ir lengvą montavimą bei nuėmimą.

  Tiems, kurie naudoja šį filtrą su kino ar vaizdo kameromis, kartu galima reguliuoti diafragmą ir šį filtras, leidžiantis tiksliai reguliuoti ryškumo gylį, išlaikant nurodytą kadrų dažnį. Labai naudinga tiek fotografuojant, tiek filmuojant, nes kiekvienai scenai galite tiksliai reguliuoti į objektyvą patenkančios šviesos kiekį. Tokiu būdu galima naudoti didesnes diafragmas ir (arba) ilgesnį užrakto greitį, nei būtų galima naudoti esamomis apšvietimo sąlygomis.

  Filtras pasižymi pažangia nano danga, atstumiančia vandenį, riebalus ir nešvarumus, todėl filtrą lengviau valyti. Plonas filtro žiedas užtikrina, kad naudojant plataus kampo objektyvus nekyla vinjetės atsiradimo pavojaus. Filtro žiedas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, todėl filtras yra labai lengvas ir stiprus.

  Komplekte yra priekininis dangtelis, ir mažas dėklas filtrui laikyti.