Prekių katalogas

Reprodukavimo lempos Kaiser RB 560 AL LED

 • Kraunamos nuotraukos
 • Dviejų LED šviestuvų komplektas Kaiser RB 560 AS LED su termovaldymu skirtas tolygiam ir švelniam apšvietimui. Siekiant geriausio spalvų atkuriamumo, būtinas termovaldymas, nes šviesos diodai energiją taip pat paverčia šiluma, nors šviesos diodų efektyvumas yra daug didesnis nei įprastų šviesos šaltinių. Kylant temperatūrai gali pakisti ir šviesos ryškumas, ir spalvinė temperatūra. 

  Integruotas termovaldymas užtikrina, kad nustatyta galia ir spalvinė temperatūra visada išliks pastovios, nepriklausomai nuo kambario ir įrenginio temperatūros, taip pasiekiami geriausi rezultatai. Be to, šviesos diodai turi ilgesnį tarnavimo laiką. Šis šilumos valdymas apima jutikliu valdomą temperatūros stebėjimą su dinaminiu kompensavimo valdymu ir sudėtingą pasyvų aušinimą per LED plokštę ir aliuminio korpusą.

  Kiekvienas šviestuvas turi 272 atrinktus baltus SMD šviesos diodus, šviečiančius 5600 kelvinų, CRI = 95 šviesą. Skleidžiama šviesa visiškai neturi IR ir UV spindulių, nemirga be likutinio bangavimo. Šviestuvai gali būti pritemdomi atskirai arba sinchroniškai 1 % žingsniais nuo 10 % iki 100 %. Dviejų LED plokščių šviesos intensyvumas yra suderintas vienas su kitu. Dėl to gaunamas tiksliai vienalytis apšvietimas su simetrišku dviejų šviesos blokų išlygiavimu.
  Atminties funkcija: kopijavimo apšvietimas pradedamas nuo ryškumo, kuris buvo nustatytas prieš paskutinį išjungimą.

  Šviestuvų korpusas pagamintas iš tvirto anoduoto aliuminio profilio, gali būti pasukamas, perstumiamas ir reguliuojamas aukštis. Nuimami sklaidytuvai. Vertikalios lempos kotai su aukščio žymomis, pakreipiami su fiksatoriais. Komplektuojamas su maitinimo adapteriu. 

  Specifikacijos:

  2x LED šviestuvai su 272 SMD šviesos diodais
  Spalvinė temperatūra: 5600 K
  Spalvų perteikimo indeksas: CRI = 95
  Apšvietimo kampas: 100°
  Maks. apšvietimas su difuzoriumi: 6800 liuksų
                                be difuzoriaus: 8000 liuksų
  Energijos suvartojimas: 2 x ≤ 40 W
  Darbinė įtampa: 24 V

  RB 560 AL apšvietimo komplektas tinka R1 ir RD sistemų kopijavimo stovams. 
 • Alternatyvios prekės