Reprodukavimo stalo stovas Kaiser 5711

 • Kraunamos nuotraukos
 •  
  Sunkių darbų reprodukavimo stalas analoginei ir skaitmeninei fotografijai su 2 varikliais.. Maksimalus reprodukuojamo darbo dydis - 100 x 80 cm. Ypatingai tvirta kolona su centimetrų ir colių skalėmis. Kolonos padas pagamintas iš dvigubo plieninio vamzdžio. Plieninė mova kolonos tvirtinimui. Keturių aukščio lygių padas.
   
  Pagrindas pagamintas iš 4mm storio aliuminio su stabilizuojančiu pamatu. Fotoaparato laikiklis pagamintas iš aliuminio lydinio, jis horizontaliai reguliuojamas pagal paraleles. Patogu rankinis nuvedimas į kairę ir į į dešinę. Pozicijos fiksuojamos, kameros montažinė plokštelė juda + - 90 laipsnių. Įmontuotas gulsčiukas.
   
  Fotoaparato laikiklis ir darbinis pagrindas su motorizuotu aukščio reguliavimu. Galimi du grečiai aukščio reguliavimui, nepriklausomai nuo svorio. Integruotas prietaisas, apsaugantis nuo galimybės susiliesti kamerai su darbu. Komplekte nuotolinio valdymo pultelis. Stovas parduodamas be darbinio pagrindo, tačiau pritaikytas Kaise 5712 darbiniam pagrindui arba specialiai pagamintiems prietaisams.