Prekių katalogas

SAMYANG AF 135MM F/1.8 SONY FE

2022-01-28

    

Naujasis Samyang AF 135mm F/1.8 Sony FE teleobjektyvas yra optimizuotas portretams, peizažams, vaizdo įrašams ir astrofotografijai fiksuoti. Jis pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip: fokusavimo užrakto mygtukas, pasirinktinis jungiklis ir fokusavimo diapazono ribotuvo jungiklis. O visa tai supakuota į kompaktišką formatą su išskirtiniu optiniu našumu!

Fotografuojant portretus svarbu ne tik išskirtinė raiška, bet ir svoris. Ypač fotografuojant iš rankos, lengvo objektyvo pranašumai yra didžiuliai, todėl reikėjo naujoviškų technologijų, kad būtų galima suderinti skiriamąją gebą ir svorį. Samyang AF 135 mm F1.8 FE yra lengvesnis nei kiti 135 mm objektyvai, suderinami su pilno kadro Sony FE jungtimi, tačiau jis užtikrina didžiulę raišką visoje vaizdo srityje. Neregėta raiška galite užfiksuoti objekto detales – nuo plazdančių modelių plaukų iki mirgančių ūkų, esančių už šviesmečių! 

    

Optimali skiriamoji geba pasiekiama specialių optinių elementų (3 ED, 2 HR ir 1 U-ASP) ir optinės konstrukcijos tarp 13 elementų 11 grupių dėka. Trys ypač mažos dispersijos lęšiai (ED) užtikrina aiškią vaizdo kokybę ir efektyviai kontroliuoja chromatinę aberaciją. Įrengti du didelio lūžio lęšiai (HR) su puikiu lūžio rodikliu ir itin tikslus asferinis lęšis (UA), užtikrina puikų ryškumą ir kontrastą visose vaizdo srityse. 

Samyang AF 135 mm F1.8 FE naudoja didelio skersmens diafragmą, kad būtų užtikrintas sklandus fono suliejimas. Jis efektyviai atskiria objektą nuo fono, naudodamas mažą lauko gylį. Be to, jame yra UA (Ultra-Precision Aspherical) lęšis, todėl galite mėgautis natūraliu ir rafinuotu „bokeh“ efektu. Naudodami šį sklandų „bokeh“ efektą galite laisvai kurti vaizdus, ​​išryškinančius jūsų objektą! 

    

Nors tai yra 135 mm teleobjektyvas, jis efektyviai kontroliuoja aberaciją visais fokusavimo atstumais, leidžia pasiekti minimalų tik 0,69 metro fokusavimo atstumą ir 0,243x maksimalų padidinimą fotografuojant iš arti. Maži daiktai ir kiti objektai gali būti užfiksuoti su nuostabia raiška ir švelniu, gražiu foniniu bokeh efektu. 

Tiksliai ir greitai sekdamas objektą, AF taip pat veikia tyliai ir sklandžiai filmuojant. „Samyang“ linijinis STM (žingsninis variklis) tenkina tiek fotografus, tiek operatorius tyliau ir tiksliau valdydamas fokusuojančių lęšių grupes. Optinė konstrukcija sumažina židinio kvėpavimą, o tai ypač naudinga filmuojant. Vaizdo kampas beveik nesikeičia reguliuojant fokusavimą nuo artimo židinio iki begalybės, todėl galite patirti profesionalius kinematografinius efektus filmuodami, kai objektas juda pirmyn arba atgal arba fokusuoja iš priekio ar galo.

Moderniu dizainu pasižymintis naujasis objektyvas sveria tik 772 g. Jame yra mikro-raštuotas guminis fokusavimo žiedas, kuris puikiai veikia, o atsparumas oro sąlygoms užtikrina naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis. Objektyve yra fokusavimo fiksavimo mygtukas, pasirinktinis jungiklis ir fokusavimo diapazono ribotuvas. Pasirinktinis jungiklis leidžia tyliai reguliuoti diafragmą sukant fokusavimo žiedą. Naudodami pasirenkamą objektyvo kalibravimo stotelę, galite nustatyti perjungimo funkciją pagal savo pageidavimus.