SAMYANG AF 14MM F/2.8 F

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: S110218
  63500
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Objektyvo jungtis
  Nikon F / FX
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  14 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  15 / 10
  Matymo kampas
  83.2
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.20 m
  Filtro diametras
  -
  Matmenys (diametras / ilgis)
  90.5 / 93. mm
  Svoris
  484 g

 • Lengvas ir kompaktiškas ypač plataus kampo objektyvas Samyang AF 14mm f/2.8 F skirtas pilnam kadrui, suteikia labai didelį matymo kampą, šviesią diafragmą ir tvirtą bei atsparią konstrukciją. Šios savybės puikiai tinkančios sporto, kraštovaizdžio ar švaigždžių fotografijai!

  Samyang AF 14mm f/2.8 F yra sukurtas pilno kadro jutikliams ir suteikia įspūdingą 116,6 laipsnių matymo kampą. Tačiau objektyvas taip pat gali būti naudojamas su Nikon DSLR fotoaparatais turinčiais APS-C jutiklius ir tampa ekvivalenčiu 21mm židinio nuotolio objektyvu. Integruotas varikliukas užtikrina greitą, tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o elektroniškai valdoma diafragma užtikrina objektyvo veikimą su visomis ekspozicijomis ir šviesos matavimo režimais, kuriuos fotoaparatas gali pasiūlyti. Jeigu norite fokusuoti rankiniu būdu, objektyvas turi įmontuotą AF/MF jungiklį ir platų bei patogų fokusavimo žiedą. Minimalus fokusavimo atstumas tik 20 cm.

  Samyang 14mm rankinio fokusavimo objektyvas yra gerai žinomas dėl savo didelio ryškumo ir žemų chromatinių aberacijų, tačiau naujasis Samyang AF 14mm f/2.8 F kelia optinę kokybę į naują lygį. Konstrukcija sudaro 15 elementų 10 grupių. Tarp jų yra 2 asferiniai elementai kurie užtikrina mažus iškraipymus ir maksimalų kontrastą ir ryškumą visame kadre netgi prie atviros diafragmos. 4 elementai pagaminti iš HR stiklo ir 1 elementas iš ED stiklo. Be to, naudojamas pažangus Samyang (UMC) lęšių padengimas, siekiant užkirsti kelią atspindžių, nepageidautinos šviesos ir šešėliavimo atsiradimui, tai ypač svarbu objektyvui su tokiu dideliu matymo kampu. Taškiniai šviesos šaltiniai yra atgaminti kaip gražios saulės žvaigždės dėl 7 ašmenų diafragmos. Galiausiai, guminiai tarpikliai veikia kaip sandarikliai, apsaugantys jautrų vidų nuo drėgmės ir dulkių.