Prekių katalogas

Samyang AF 24-70mm F2.8 Sony FE

2021-10-21Daugelis fotografų ir video operatorių jau puikiai žino, kad „Samyang Optics“ siūlo plačią nebrangių objektyvų gamą. Kasmet gamintojas, įvaldydamas pažangesnes technologijas, išleidžia į rinką vis tobulesnius produktus, kurie skirti profesionaliam naudojimui.

Ne paslaptis, kad labiausiai taikomasi į sparčiai išpopuliarėjusą Sony A7 sistemą. Remiantis, „Samyang Optics“ oficialiu pranešimu spaudai, norime pranešti, kad pagaliau pristatomas naujasis „Samyang AF 24-70mm F2.8 Sony FE“ objektyvas , kuris matomai bus pigiausia alternatyva Sony 24-70/2,8GM objektyvui.

Glaustai: Objektyvo linijinis Samyang STM žingsninis variklis dirbs tiksliau ir tyliau pervedant, gan sunkius objektyvo lęšius. Tai užtikrins sklandžius perėjimus kinematografijoje. „Par-focal“ fokusavimo funkcija išlaikys fokusavimą į objektą, o priartinimo ar nutolinimo metu jausis sumažintas fokusavimo ,,pulsavimas” (focus breathing ang.). Pažangi optinė konstrukcija iš 17 elementų ir 14 grupių lęšių (2 ASP, 1 H-ASP, 3 HR ir 3 ED), užtikrins kokybišką kampų ryškumą, tuo pačiu ir geresnę vaizdo kokybę.
9 lapelių diafragmos lapeliai, prie daug šviesos praleidžiančios 2,8 F diafragmos, kuri yra visame artinimo diapazone, sukurs natūralų ,,bokeh”efektą. Apsauga nuo blogų oro sąlygų (ir atšiaurių orų) ir pažangi optinė konstrukcija, skirta reikliems fotografams ir kūrybiškai fotografuojantiems mėgėjams. Linijinis MF valdiklis patiks vaizdo įrašų operatoriams, filmuojant rankiniu režimu, nes fokusavimo žiedo sukimo momentas yra labai artimas rankiniam fokusavimui.
Lengvas aliuminio korpusas (1027g. be dangtelio) turi ,,Lens Station” jungtį - programų ir funkcijų atnaujinimui.
Kaina: rekomenduojama 899 Eur yra tikrai demokratiška, žinant kiek kainuoja originalus objektyvas, juolab su pastovia 2,8F diafragma.
Tiekimas: nuo lapkričio mėnesio fototechnika.lt įtraukia šį objektyvą į savo asortimentą, kaip rekomenduotiną ir alternatyvų pasirinkimą su Sony a7 ir kitais FE jungties modeliais.