Prekių katalogas

Samyang AF 24mm f/2.8 FE

2018-06-11Naujais Samyang AF 24mm f/2.8 FE objektyvas sveria vos 93 gramus, todėl jis puikiai tinka Sony fotografui, kuris nori, kad turima įranga būtų kuo kompaktiškesnė ir lengvesnė, bet neprarasti kokybės. Naujasis objektyvas užpildo terpę tarp Samyang 14mm f/2.8 ultra plataus objektyvo ir 35mm f/2.8 bei yra plačiai panaudojamas daugelyje žanrų, tokių kaip peizažas, kelioninė fotografija, gatvės fotografija, grupinės nuotraukos ar netgi sportas!

Samyang AF 24mm f/2.8 FE yra sukurtas specialiai Sony sisteminiams fotoaparatams ir yra suderinamas su pilno kadro jutikliais (24x36mm). Tačiau gali būti naudojamas ir su A6xxx serijos modeliais kurie turi mažesnius APS-C jutiklius.

Objektyvas turi tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o dėka 24 cm minimalaus fokusavimo atstumo, galima priartėti prie fotografuojamo objekto ir aprėpti supančią aplinką tame pačiame kadre.

Nepaisant savo dydžio ir mažo svorio, Samyang AF 24mm f/2.8 FE objektyvas turi 7 lęšių elementus suskirstytus į 7 grupes. Kad minimaliai sumažinti optines aberacijas ir užtikrinti maksimalų aštrumą iki pat kraštų, konstrukcijoje panaudoti trys asferiniai lęšių elementai, o du yra pagamini iš aukštos refrakcijos (angl. High Refractive) stiklo. Samyang pažangus daugiasluoksnis padengimas užtikrina, kad nuotraukos bus aukšto kontrasto, o spalvos atkuriamos gerai, netgi žemo apšvietimo sąlygomis.

Samyang AF 24mm f/2.8 FE specifikacijos:


Židinio nuotolis: 24 mm
Maksimali diafragma: 2.8
Vaizdo dydis: 24 × 36 mm (pilnas kadras). Suderinama ir su APS-C
Objektyvo jungtis: Skirta Sony E / FE jungčiai
Fokusavimas:Automatinis
Vaizdo stabilizavimas: Nėra
Optinė konstrukcija: 7 elementai / 7 grupės
Minimali diafragma: 22
Minimalus fokusavimo atstumas: 24 cm
Maksimalus didinimas: 0.13x (1:7.7)
Diafragmos lapeliai: 7
Filtro dydis: 49 mm
Ilgis: 37 mm
Skersmuo: 62 mm
Svoris: 93 gramai
Pridedami aksesuarai: Objektyvo gaubtas, objektyvo dangtelis.