Prekių katalogas

SAMYANG AF 24MM F2.8 FE

 • SAMYANG AF 24MM F2.8 FE

  Kodas: SA24 AF28FE
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  24mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  7 / 7
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.24 m
  Filtro diametras
  49 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  62.0 mm / 92.3 mm
  Svoris
  93 g
  _AKCIJA
  Susigrąžink 30€

 • Naujsis Samyang AF 24mm f/2.8 FE objektyvas sveria vos 93 gramus, todėl jis puikiai tinka Sony fotografui, kuris nori, kad turima įranga būtų kuo kompaktiškesnė ir lengvesnė, bet neprarasti kokybės. Naujasis objektyvas užpildo terpę tarp Samyang 14mm f/2.8 ultra plataus objektyvo ir 35mm f/2.8 bei yra plačiai panaudojamas daugelyje žanrų, tokių kaip peizažas, kelioninė fotografija, gatvės fotografija, grupinės nuotraukos ar netgi sportas!


  Samyang AF 24mm f/2.8 FE yra sukurtas specialiai Sony sisteminiams fotoaparatams ir yra suderinamas su pilno kadro jutikliais (24x36mm). Tačiau gali būti naudojamas ir su A6xxx serijos modeliais kurie turi mažesnius APS-C jutiklius. Objektyvas turi tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o dėka 24 cm minimalaus fokusavimo atstumo, galima priartėti prie fotografuojamo objekto ir aprėpti supančią aplinką tame pačiame kadre.

  Nepaisant savo dydžio ir mažo svorio, Samyang AF 24mm f/2.8 FE objektyvas turi 7 lęšių elementus suskirstytus į 7 grupes. Kad minimaliai sumažinti optines aberacijas ir užtikrinti maksimalų aštrumą iki pat kraštų, konstrukcijoje panaudoti trys asferiniai lęšių elementai, o du yra pagamini iš aukštos refrakcijos (angl. High Refractive) stiklo. Samyang pažangus daugiasluoksnis padengimas užtikrina, kad nuotraukos bus aukšto kontrasto, o spalvos atkuriamos gerai, netgi žemo apšvietimo sąlygomis.