Prekių katalogas

SAMYANG AF 75MM F1.8 FE

 • Kraunamos nuotraukos

  SAMYANG AF 75MM F1.8 FE

  Kodas: SA75 AF18FE
  349 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  75 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  9 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  10 / 9
  Matymo kampas
  32.9°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.69 m
  Filtro diametras
  58 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  65.0 mm / 69.0 mm
  Svoris
  230 g

 • Samyang AF 75 mm f/1.8 FE yra penktasis populiarios, portretų ir gyvenimo būdo fotografams skirtos, „Sony“ sisteminiams fotoaparatams sukurtos serijos narys. AF 75 mm f/1.8 FE siekia minimalistinio gyvenimo būdo, sveria tik 230 g ir yra 6,9 cm ilgio. Tai, kartu su puikia diafragma, jam suteikia tobulo objektyvo statusą vestuvių ir portretų fotografams kelyje. Objektyvas yra skirtas viso kadro jutikliui ir yra suderinamas su APS-C formatu.
  Puikiu optikos dizainu Samyang parodo, kad gražus ir kreminis bokeh efektas sukuriamas ne tik dėl diafragmos, bet ir dėl išskirtinio optinio dizaino. 10 elementų 9 grupėse ir 5 ypatingų elementų naudojimu (3 ypač žemos dispersijos ir 2 aukšto lūžio), šis objektyvas sukuria minimaliai iškraipytą, neįtikėtino ryškumo ir mažos chromatinės aberacijos vaizdą. Diafragma susideda iš 9 lapelių ir, su optinio dizaino pagalba, sukuria gražų ir apvalų bokeh efektą.
  Naudodamas naują tiesinį žingsninį variklį (STM) objektyvas užtikrina greitą ir stabilų automatinį fokusavimą. Variklis yra greitas, tylus ir tikslus. Jis puikiai tinka greito ir patikimo automatinio fokusavimo reikalaujantiems fotografams bei videografams. Šis objektyvas gali būti naudojamas greitoms ir nepastovioms situacijoms, pavyzdžiui, vestuvių ir vaikų portretų fotografavimui.
  Pritaikytas jungiklis yra nauja šio objektyvo savybė. Perjungiant šį objektyvo šone esantį jungiklį naudotojas fokusavimo žiedu gali patogiai reguliuoti diafragmą. Per programinę-aparatinę įrangą, pagal kliento pageidavimus galima pakeisti pritaikyto jungiklio funkciją (reikalinga „Samyang“ objektyvo stotis).
   

 • Alternatyvios prekės

  Sony FE 85mm F1.8
  Kodas: SEL85F18.SYX
  576 
  649  Sutaupykite 73 
  Zeiss Loxia 2.4/85
  Kodas: ZL85 24
  1249