Sony FE 85 mm F1.4 GM

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SEL85F14GM.SYX
  163900
  165900 Sutaupykite 2000
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Tele
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  85 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.4 / F16
  Diafragmos lapeliai
  11 suapvalintų
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  8 / 11
  Matymo kampas
  29°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.85 m
  Filtro diametras
  77 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  89.5 mm / 107.5 mm
  Svoris
  820 g

 • „G Master“ serijos objektyve pritaikytos moderniausios technologijos, kurios suteikia dar daugiau galimybių nei jau pripažintas „Sony“ G objektyvas. Patobulintas G objektyvo „bokeh“ efektas ir naujas raiškos lygis portretams skirtame objektyve, kuris gali visiškai išnaudoti dabartinių ir būsimų didelės raiškos fotoaparatų galimybes. 

   
  Trys ED ( itin mažos dispersijos) stiklo elementai labai pagerina šio objektyvo optines galimybes, nes neleidžia spalvinių nukrypimų prie ašies, padidina raišką ir perteikia natūraliai atrodančias spalvas, kad „bokeh“ būtų nepriekaištingas. Moderni AR nanodalelių dangos technologija padeda sukurti objektyvo dangą, kuri efektyviai saugo nuo atspindžių, dėl kurių nuotraukose gali atsirasti blyksnių ir dvejinimas, todėl gerokai padidinamas ryškumas, kontrastas ir bendra vaizdo kokybė. (1. AR nanodalelių danga / 2. Stiklas / 3. Skleidžiama šviesa)
   
  Fotografams patinka diafragmos žiedo spragsėjimas, o filmų kūrėjai renkasi tolygų, tylų ir jokių spragsėjimų neskleidžiantį diafragmos veikimą. Šio objektyvo diafragmos žiedo skleidžiamą garsą lengva įjungti ir išjungti, todėl jis puikiai tinka fotografuojant ir filmuojant. Gebėjimas greitai reaguoti į besikeičiančią fotografavimo situaciją nulemia, ar kadras bus užfiksuotas, ar ne. Rankinio / automatinio fokusavimo režimo jungiklis ir fokusavimo užlaikymo mygtukas yra lengvai pasiekiami ir užtikrina profesionalų valdymą fotografuojant objektus įvairiomis aplinkybėmis.
 • Alternatyvios prekės

  Sony FE 85mm F1.8
  Kodas: SL85F18
  58100
  Zeiss Batis 1.8/85
  Kodas: ZB85 18
  109900