Prekių katalogas

Stabilizatorius ZHIYUN Crane M2S Combo

 • Stabilizatorius ZHIYUN Crane M2S Combo

  Kodas: 119045
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  320°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  320°
  Sąsaja
  USB Type C
  Tvirtinimo jungtys
  1/4"
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius
  Maitinimo šaltinio darbo laikas
  Apytiksliai 10 h
  Darbinė temperatūra
  -10°C / +50°C
  Svoris
  549 g
 • Vos 549 g sveriantis „Crane M2S“ yra skirtas nešiotis kartu, kaip ir telefono stabilizatorius, tačiau gali laikyti sisteminius fotoaparatus, pvz., „Sony A7SIII“ su mažais fiksuoto židinio objektyvais. Palyginti su standartine Crane-M2 serija, naujasis stabilizatorius turi itin lengvą korpusą, sujungtą su stipresniais varikliais ir pailgintomis ašimis, todėl jį privalo turėti keliaujantys filmų ir turinio kūrėjai.

  Dar viena nauja savybė – į stabilizatorių įmontuota itin ryškus LED šviestuvas. Naudodamas liumenų stiprintuvo technologiją, jis gali sukurti daugiau nei 1000 liumenų šviesą 2.8m² plote, idealiai tinkančią fiksuoti objektus tiesiogiai kadre. Šviesos spalvinė temperatūra yra 5500K, o CRI 90+. Šviesa turi penkis reguliavimo lygius ir keturis pritvirtinamus spalvų filtrus, kurie suteikia vartotojui daugiau kūrybinio potencialo ir valdymo.

  „Crane M2S“ pasižymi naujausia greito atjungimo technologija, anksčiau naudota tik brangesniuose ir didesniuose stabilizatoriuose, V formos greito atjungimo konstrukcija užtikrina didesnį darbo efektyvumą, o dvigubi saugos užraktai užtikrina, kad įranga visada liktų pritvirtinta, kai to reikia.

  Dėl kompaktiško dizaino su intuityviais valdikliais stabilizatorių labai lengva valdyti visose situacijose. 0.66 colio ekranas rodo tiek fotoaparato, tiek stabilizatoriaus būseną ir veikimo parametrus realiuoju laiku.
  Vos 549 g sveriantis „Crane M2S“ yra skirtas nešiotis kartu, kaip ir telefono stabilizatorius, tačiau gali laikyti sisteminius fotoaparatus, pvz., „Sony A7SIII“ su mažais fiksuoto židinio objektyvais. Palyginti su standartine Crane-M2 serija, naujasis stabilizatorius turi itin lengvą korpusą, sujungtą su stipresniais varikliais ir pailgintomis ašimis, todėl jį privalo turėti keliaujantys filmų ir turinio kūrėjai.

  Dar viena nauja savybė – į stabilizatorių įmontuota itin ryški šviesa. Naudodamas liumenų stiprintuvo technologiją, jis gali sukurti daugiau nei 1000 liumenų ryškumą 2,8 m² plote, idealiai tinka fiksuoti objektus tiesiogiai kadre. Šviesos spalvos temperatūra yra 5500 K, o CRI - 90+. Šviesa turi penkis reguliavimo lygius ir keturis pritvirtinamus spalvų filtrus, kurie suteikia vartotojui daugiau kūrybinio potencialo ir valdymo.

  „Crane M2S“ pasižymi naujausia greito atjungimo technologija, anksčiau naudota tik brangesniuose ir didesniuose stabilizatoriuose, V formos greito atjungimo konstrukcija užtikrina didesnį darbo efektyvumą, o dvigubi saugos užraktai užtikrina, kad įranga visada liktų pritvirtinta, kai to reikia.

  Dėl kompaktiško dizaino su intuityviais valdikliais stabilizatorių labai lengva valdyti visose situacijose. 0,66 colio ekranas rodo tiek fotoaparato, tiek stabilizatoriaus būseną ir veikimo parametrus realiuoju laiku. M2S palaiko USB PD greitąjį įkrovimą iki 12 W per USB-C jungtį, visą įkrovimo laiką galima pasiekti vos per 100 minučių, todėl Crane M2S gali veikti iki 10 valandų (priklausomai nuo nustatymo). Palaikomus fotoaparatus galima tiesiogiai prijungti per USB-C laidą, kad būtų galima tiesiogiai valdyti užraktą ir tiekti iki 5 V/1 A maitinimo tiesiai į fotoaparatą, taip prailginant jo baterijos veikimo laiką. M2S palaiko USB PD greitąjį įkrovimą iki 12 W per USB-C jungtį, visą įkrovimo laiką galima pasiekti vos per 100 minučių, todėl Crane M2S gali veikti iki 10 valandų (priklausomai nuo nustatymo). Palaikomus fotoaparatus galima tiesiogiai prijungti per USB-C laidą, kad būtų galima tiesiogiai valdyti užraktą ir tiekti iki 5 V/1 A maitinimo tiesiai į fotoaparatą, taip prailginant jo baterijos veikimo laiką.
   

  Pagrindinė specifikacija:

  • Lengva konstrukcija (549g)
  • Kompaktiškas
  • Stipresni varikliai ir pailgintos ašys.
  • Įmontuotas Itin ryškus LED šviestuvas
  • Galimi įvairūs režimai: Pan Follow, Follow, Lock, POV, Vortex, Go ir kt.
  • Zhiyun Quick Release 4.0 technologija.
  • Palaiko USB PD greitąjį įkrovimą
  • Galima maitinti suderinamą fotoaparatą per USB-C
   

 • Alternatyvios prekės

  10900
  11900 Sutaupykite 1000