Stabilizatorius ZHIYUN Smooth 4 White

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 109611
  13900
  Į krepšelį 

  Black Friday AKCIJA - 99 Eur

  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Maksimali apkrova
  75 - 210 g
  Nuokrypis statinėje būsenoje
  +/-0.01 to +/-0.04°
  Nuokrypis judesio būsenoje
  +/-0.05 to +/-0.3°
  Panoraminis judėjimas
  300°
  Šoninis pasvyrimas
  240°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  240°
  USB / HDMI
  Micro USB Type-C
  Maitinimo šaltinis
  Vidinis ličio jonų akumuliatorius, 2000 mAh
  Darbinė temperatūra
  -10 / +45°C
  Matmenys
  123 x 105 x 328 mm
  Svoris
  547 g

 • Išmanieji telefonai yra aktyviai naudojami kurti vaizdo įrašus, keliaujančius į Youtube, Vimeo ar kitas video platformas. Tačiau su telefonu yra sunku kokybiškai filmuoti dėl galimo nepageidaujamo vaizdo judėjimo ir drebėjimo. Vaizdo stabilizavimo sistema Zhiyun Smooth 4 išsprendžia šias problemas. Šis universalus stabilizatorius paverčia jūsų telefoną profesionalia vaizdo kamera ir padeda jums kurti stabilius ir kokybiškus vaizdo įrašus visomis situacijomis – netgi greitai judant.

  Tinka ir dideliems telefonams

  Zhiyun Smooth 4 esantis reguliuojamas telefono laikiklis yra išplėčiamas iki 85mm pločio. Tai suteikia galimybę naudoti daugumą rinkoje esančių mobilių telefonų įskaitant ir „plius“ modelius, kaip iPhone 8+ ir Samsung S9+. Telefono įdėjimas ir subalansavimas stabilizatoriuje yra greitas ir lengvas. O aukštos kokybės korpuso medžiagos paverčia stabilizatorių lengvu ir tvirtu. Komplekte esantis mažas trikojis yra naudingas pastatyti stabilizatorių ir patiems filmuoti save.

  Sumanus objektų sekimas

  Kartu tu ZY Play programėle (skirta iOS ir Android), Zhiyun Smooth 4 suteikia daug naudingų funkcijų filmavimui ir fotografavimui. Pavyzdžiui sumanus objektų sekimas (angl. Intelligent Object Tracking). Pažymėkite objektą kurį norite sekti telefono ekrane, o stabilizatorius pasirūpins, kad jis visada būtų kadre, netgi jums judant. Norite kurti laiko intervalų (angl. timelapse) klipus? Smooth 4 suteikia jums specialius režimus, kaip pasviro kampo laiko intervalų filmavimą (angl. Roll Angle Time Lapse), judančių intervalų (angl. Motion Laps) ir Hyperlapse.

  Dedikuoti mygtukai greitam valgymui

  Sumanaus valdymo panelės su greito aktyvinimo mygtukais ir specialaus slankiklio dėka, jūs galite greitai ir lengvai valdyti skirtingas funkcijas ir stabilizatoriaus režimus nesinaudojant telefono ekranu. Mygtukai suteikia tiesioginę prieigą prie tokių nustatymų, kaip ISO ir ekspozicijos kompensavimas ir leidžia lengvai pasirinkti tarp pagrindinės ir priekinės kamerų, leidžia peržiūrėti užfiksuotą medžiagą, įjungti LED apšvietimą ar netgi fiksuoti panoramines nuotraukas.

  Suteikite daugiau dramos su Dolly Zoom funkcija

  Svarbi nauja Smooth 4 funkcija yra pridėtas didelis artinimo ir fokusavimo ratukas. Jis gali būti naudojamas kūrybiškai, pavyzdžiui filmuojant padaryti taip vadinamą Dolly Zoom efektą arba Vertigo Shot efektą. Tai technikos naudojamos Holivude, kad suteikti daugiau dramos ir įspūdžių nuo trilerio Vertigo išleidimo laikų 1958 metais, kuomet šios funkcijos tapo žinomos. Efektas yra padaromas judant artyn arba tolyn nuo objekto naudojant priartinimą. Jeigu nuspausite „Follow Focus“ mygtuką ant Smooth 4, ratukas gali būti naudojamas rankiniam fokusavimui. Tai puikus sprendimas norintiems dar labiau valdyti savo klipų kūrimą. Paspaudus PhoneGo mygtuką esantį Smooth 4 gale, galite aktyvuoti visą stabilizatoriaus potencialą. Šiame režime visi varikliai veikia maksimaliu našumu, kad spėtų paskui greitai judantį ir besikeičiantį vaizdą. Pavyzdžiui bėgant ar filmuojant iš važiuojančio automobilio ar dviračio.

  Ilgas darbo laikas ir USB įkrova

  Pakartotinai įkraunamas ličio jonų akumuliatorius suteikia darbo laiką iki 12 valandų, o esantis indikatorius visada rodo likusią energiją. Jeigu to negana, akumuliatorių galima įkrauti nuo išorinio akumuliatoriaus (angl. Power bank). Tai galima daryti toliau naudojantis stabilizatoriumi.

  Bijote, kad jūsų telefonas greitai išsikraus? Nesijaudinkite, Smooth 4 turi USB jungti netoli nuo telefono laikiklio, taigi galite įkrauti telefoną nuo stabilizatoriaus!