Prekių katalogas

Stabilizatorius ZHIYUN Smooth Q4

 • Stabilizatorius ZHIYUN Smooth Q4

  Kodas: 120637
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Panoraminis judėjimas
  -96° / 235°
  Šoninis pasvyrimas
  -84° / +254°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -175° / +163°
  USB / HDMI
  USB Type-C / -
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius
  Maitinimo šaltinio darbo laikas
  Apytiksliai 15 h
  Darbinė temperatūra
  -10°C / +45°C
  Matmenys
  181.7 x 107.7 x 56.3 mm
  Svoris
  370 g
 • Naujasis ZHIYUN Smooth Q4 pasižymi visiškai nauju rankenos dizainu ir geresniu sukibimu, palengvinančiaid žaibišką išskleidimą ir supakavimą. Vienu spustelėjimu lengva perjungti kraštovaizdžio ir portreto režimus. Gimbalą paprasta valdyti viena ranka su daugiafunkciu valdymo ratuku, kuris leidžia filmų kūrėjams reguliuoti ryškumą ir židinio nuotolį vienu paspaudimu. Dėl gerai sutvarkyto, patobulinto valdymo skydelio ir intuityvių indikatorių peržiūrėti ir perjungti skirtingus fotografavimo režimus dar niekada nebuvo taip paprasta. 

  Suporuotas su programa Smoot Q4 atveria naujas kūrybines dimensijas. Specialioje ZY CAMI programoje yra visiškai nauja funkcija SMART Templates BTS (užkulisiniai). Ši funkcija leidžia vartotojams filmuoti naudojant pasirinktą šabloną, kuris imituoja BTS kameros judesį, rodydamas filmo kūrėjui, kaip geriausia pajudinti kamerą norint nufilmuoti šabloninį vaizdo įrašą. Tada naudotojai gali palyginti savo filmuotą medžiagą greta, padalytame ekrane su šablonu nufilmavę filmuotą medžiagą, kad galėtų juos palyginti. 

  Tai, be programos filtrų, muzikos ir specialiųjų efektų, reiškia, kad jūsų vaizdo įrašai gali tikrai išsiskirti. Tiesiog pasirinkite norimus režimus programėlėje ZY CAMIi, o SMOOTH Q4 automatiškai padės vaizdo operatoriams sukurti stulbinančius šedevrus. 
   

 • Alternatyvios prekės

  10900
  11900 Sutaupykite 1000