Prekių katalogas

Stabilizatorius ZHIYUN Smooth-x

 • Stabilizatorius ZHIYUN Smooth-x

  Kodas: 114023
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Maksimali apkrova
  iki 200 g
  Nuokrypis statinėje būsenoje
  285 °
  Panoraminis judėjimas
  300 °
  USB / HDMI
  USB-C / -
  Maitinimo šaltinio darbo laikas
  5.5 val.
  Darbinė temperatūra
  Nuo -10°C iki 45 °C
  Svoris
  246 g
 •  

  Atskleiskite pasaulio paslaptis su „Zhiyun“ sulankstomu „Smooth-X“

  „Smooth-X“ yra naujas stilingas delno dydžio sulankstomas gimbalas, sveriantis tik 246 g ir lengvai telpantis į jūsų krepšį ar net kišenę. Kartu su gimbalu atkeliauja ir nauja, „Smooth-X“ skirta, ištobulinta „ZY Cami“ programėlė, kuri turi viską, ko reikia šiuolaikiškam istorijų pasakotojui.

  „Smooth-X“ yra sulankstomas išmaniųjų telefonų gimbalas, į kurio dizainą projektavimo metu buvo žvelgiama visiškai šviežiu kampu. Pasukus vertikalųjį laikiklį, šis stilingos išvaizdos gimbalas taps delno dydžio ir bus pakankamai mažas, kad tilptų į kuprinę ar net kišenę. Dėl unikalaus dizaino ašis neužstoja vaizdo net fotografuojant ultra plačiu kampu. Įmontuotu aliuminio teleskopiniu strypu „Smooth-X“ suteikia galimybę pažvelgti į mūsų erdvųjį pasaulį platesniu kampu. Jis gali padidinti atstumą iki 250 mm. Dabar į kadrą tilps daugiau draugų, sulauksite daugiau peržiūrų ir patirsite dar daugiau linksmybių!

  Paprastumas karaliauja, o „Smooth-X“ suteikia sklandžiausią darbo patirtį, nes juo neapsakomai paprasta naudotis. Patogiu valdymo skydeliu galite ir fotografuoti, ir filmuoti, ir keisti mastelį. Daugiafunkcinis M mygtukas leidžia užfiksuoti akimirkas įvairiais režimais ir akimirksniu perjungti kraštovaizdžio arba portreto režimą. „Smooth-X“ yra pradedantiesiems tinkantis gimbalas, „Bluetooth“ ryšiu leidžiantis tiesiogiai valdyti telefono kameras. Keturių valandų veikimo laikas ir tiesioginis įkrovimas išorine baterija užtikrins sklandų naudojimąsi visų jūsų nuotykių metu.

  Pažangus fotografavimas

  Dėl naujai pridėtos intelektualios valdymo gestais funkcijos „Smooth-X“ yra puikus kompanionas tiek keliaujant vienam, tiek fotografuojantis grupėje. Tiesiog parodykite V gestą arba pamojuokite į objektyvą ir telefonas padarys nuotrauką ar pradės filmuoti. Nereiks jokių laikmačio nustatymų.

  Kad ir kur eitumėte, „Smooth-X“ jus seks. Tiesiog įrėminkite norimą vaizdo įrašo objektą ir leiskite „Smooth-X“ atlikti visą kitą. Funkcijų paletėje siūlomas sulėtintas filmavimas, svaiginanti „time-lapse“ funkcija ir panorama.

  Visiškai nauja programėlė

  Nauja „Zhiyun“ programėlė „ZY Cami“ yra sukurta išskirtinai „Smooth-X“. „ZY Cami“ teikia intelektualią, draugišką ir lengvai naudojamą sistemą, tačiau taip pat turi ir pažangias funkcijas profesionalams. „SMART“ filmavimo režimas siūlo platų pasirinkimą iš anksto nustatytų istorijų šablonų, integruotų su pritaikyta muzika, filmavimo prietaiso judesiais ir specialiaisiais efektais. Sukurti filmą dar niekada nebuvo taip paprasta!

  Pagrindinė specifikacija:

  • Lygus ir kompaktiškas, sveria tik 246 g
  • Sulankstomas, lengvai telpa į kišenę
  • Išskleidžiamas atstumas iki 250 mm
  • Pažangi valdymo gestais funkcija
  • Nauja išskirtinė programėlė su „SMART“ filmavimo režimu
  • Lengvai perjungiami kraštovaizdžio ir portreto režimai 

   

 • Alternatyvios prekės

  10900
  11900 Sutaupykite 1000