Prekių katalogas

Šviesdėžė Fomei Click Box 60

 • Šviesdėžė Fomei Click Box 60

  Kodas: FY3651
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas

 • Fomei Click Box 60 - tai greitai suskleidžiama aštuonkampė 60 cm skersmens šviesdėžė, skirta išorinėms fotoaparatų blykstėms. Profesionaliai fotografuojant lauke, šviesdėžėms yra svarbūs trys parametrai: svoris, ilgaamžiškumas ir naudojimo paprastumas. Fomei Click Box 60 svoria 0,46 kg, konstrukcija, pagaminta iš grūdinto plastiko kartu su išradingu lankstymo būdu. Visa tai Click Box 60 paverčia nepamainom priedu realiam darbui visose situacijose, kai nėra laiko klaidoms ir įrangos problemoms. 

  Išorinės fotoaparatų blykstės yra įprasta vestuvių ir portretų fotografų įrangos dalis, ypač dėl jų dydžio, universalumo ir svorio. Tačiau pati blykstės šviesa yra aštri ir ją reikia sušvelninti. Du išsklaidyti audiniai ir 60 centimetrų skersmuo garantuoja minkštą ir puikiai išsklaidytą šviesą, kuri idealiai tinka portretams. 

  Fomei Click Box 60 turi rankeną, kurią galima laikyti pačiam fotografui ar jo padėjėjui. Jei fotografas nori sumontuoti šviesdėžę ant stovo, greito atleidimo sistemos dėka tai užtrunka kelias sekundes. Gnybtas yra suderinamas su bet kokiu studijos trikojiu. Pakreipus blykstę, nieko nereikia sukti, tereikia paspausti mygtuką ant rankenos. 

  Difuzinės medžiagos pagamintos iš medžiagos, kuri yra atspari drėgmei, temperatūrai ir pageltimui. Tuo pačiu metu jos yra padengtos specialiu UV sluoksniu, kuris garantuoja blykstės spalvinės temperatūros išlaikymą. 

  Komplekte yra standartinių išorinių blyksčių adapteris, kuris yra suderinamas su visomis įprastomis „Canon“, „Nikon“, „Sony“, „Fujifilm“, „Nissin“, „Godox“ ar „Yongnuo“ blykstėmis. Bet kadangi ne visos išorinės blykstės turi stačiakampę galvutę, galima įsigyti adapterius netipinėms sistemoms. Šiuo metu siūloma „Profoto A1 / A1X / A10“ ir „Godox AD100Pro / V1“ adapterius. Taip pat ruošiami adapteriai „Nanlite Forza“, „Godox SL“ LED lempoms ir klasikiniam „Bowens“ laikikliui.