Šviestuvas Manfrotto Lumimuse 6

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MLUMIEART-BK
  6400
  Į krepšelį 
  Šviestuvo tipas
  Kompaktiškas LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodai
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  440 Lux / -
  Apšvietimo kampas
  50°
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5600 K / > 92
  Maitinimas
  Vidinis Ličio jonų elementas
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Matmenys
  76.0 x 28.0 x 60.0 mm
  Svoris
  137 g
  Šviestuvo tvirtinimas
  Karštasis padas / 2 x 1/4"
  Komplektacija
  Šviestuvas, kameros/trikojo adapteris, filtro laikiklis, difuzinis filtras, du spalvinės korekcijos filtrai

 • Puikaus šviesos srauto, kompaktiškos ir tvirtos aliuminio konstrukcijos dėka, LED šviestuvas Lumimuse 6 yra puikus, į bet kurį krepšį ar net kišenę telpantis, papildomos šviesos šaltinis.
   
  Viena pagrindinių Lumimuse LED ypatybių - spalvų tikslumas. Ne paslaptis, kad norint gauti gražias nuotraukas ir vaizdo įrašus reikalingas geras apšvietimas. Naujos, paviršinio LED montavimo technologijos (SMT Surface Mount Teshnology) ir puikaus palvų perdavimo tikslumo (> 92% CRI) dėka, Lumimuse šviestuvais lengvai ir greitai apšviesite fiksuojamą objektą.
   
  Išskirtinės konstrukcijos, kompaktiškus Lumimuse LED šviestuvus ypatingai lengva naudoti. Šviestuvo įjungimas/išjungimas, skleidžiamos šviesos intensyvumas valdomi vienintelio mygtuko pagalba. Lumimuse serijos LED šviestuvai maitinami ličio baterija, kurią galite įkrauti standartine micro-USB jungtimi. Ilgas baterijos tarnavimo laikas leidžia vartotojui padaryti daugiau nuotraukų ir ilgiau filmuoti.
  Kuriant Lumimuse sistemą, norėta apšvietimą padaryti kiek įmanoma paprastesnį, lankstesnį ir unikalų. Todėl Lumimuse šviestuvų šeima išplėsta įdomiais priedais. Lumimuse serijos filtrai padės pakeisti šviesos spalvą ir išsklaidyti šviesą. Visuose Lumimuse LED šviestuvų komplektuose rasite filtrų laikiklį, spalvinę temperatūrą koreguojančius ir šviesą sklaidančius filtrus. Be šių filtrų, gaminami trys pagalbinių filtrų rinkiniai (Portrait, Multicolour ir Classic), kurie padės mėgėjams išplėsti kūrybos ribas.
   
   
  Mėgėjai gana dažnai vengia naudoti blykstes dėl sudėtingesnio fotografavimo proceso. Kadangi spinduliuojama Lumimuse šviesa yra nuolatinė, galutinis rezultatas kameros ekrane arba vaizdo ieškiklyje matomas dar prieš paspaudžiant užraktą. Todėl kadruoti, keisti kompoziciją ir apšvietimą tapo ypač lengva. Nuolatinės šviesos šviestuvai taip pat idealiai tinka filmavimui, kas neįmanoma naudojant blykstes. Tai žymiai išplėčia Lumimuse šviestuvų panaudojimo galimybes.
   
  Šviestuvas Manfrotto Lumimuse 6 komplektuojamas su kameros/stovo laikikliu, filtrų laikikliu ir trimis korekciniais filtrais.