Šviestuvas Manfrotto LUMIMUSE 8

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MLUMIEMU-BK
  8500
  Į krepšelį 

  PERKAMIAUSIAS LED apšvietimas telpantis delne.

  Šviestuvo tipas
  Kompaktiškas LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodai
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  550 Lux / -
  Apšvietimo kampas
  50°
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5600 K / > 92
  Maitinimas
  Vidinis Ličio jonų elementas
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Matmenys
  88.0 x 28.0 x 60.0 mm
  Svoris
  175 g
  Šviestuvo tvirtinimas
  Karštasis padas / 1/4"
  Komplektacija
  Šviestuvas, rutulinė galvutė, filtro laikiklis, difuzinis filtras, du spalvinės korekcijos filtrai

 • Didžiausias ir galingiausias Lumimuse serijos LED šviestuvas Manfrotto Lumimuse 8 yra itin kompaktiškas, o pora tokių šviestuvų suteiks jums nepriekaištingą apšvietimą, telpantį krepšio kišenėje.
   
  Viena pagrindinių Lumimuse LED ypatybių - spalvų tikslumas. Ne paslaptis, kad norint gauti gražias nuotraukas ir vaizdo įrašus reikalingas geras apšvietimas. Naujos, paviršinio LED montavimo technologijos (SMT Surface Mount Teshnology) ir puikaus palvų perdavimo tikslumo (> 92% CRI) dėka, LUMIE šviestuvais lengvai ir greitai apšviesite fiksuojamą objektą.
  Išskirtinės konstrukcijos, kompaktiškus Lumimuse LED šviestuvus ypatingai lengva naudoti. Šviestuvo įjungimas/išjungimas, skleidžiamos šviesos intensyvumas valdomi vienintelio mygtuko pagalba. Lumimuse 8 yra kortų "kaladės" arba audio kasetės dydžio (jei tokią dar pamenate) ir sveria tik 140g. Lumimuse serijos LED šviestuvai maitinami ličio baterija, kurią galite įkrauti standartine micro-USB jungtimi. Ilgas baterijos tarnavimo laikas leidžia vartotojui padaryti daugiau nuotraukų ir ilgiau filmuoti.
   
   
  Mėgėjai gana dažnai vengia naudoti blykstes dėl sudėtingesnio fotografavimo proceso. Kadangi spinduliuojama Lumimuse šviesa yra nuolatinė, galutinis rezultatas kameros ekrane arba vaizdo ieškiklyje matomas dar prieš paspaudžiant užraktą. Todėl kadruoti, keisti kompoziciją ir apšvietimą tapo ypač lengva. Nuolatinės šviesos šviestuvai taip pat idealiai tinka filmavimui, kas neįmanoma naudojant blykstes. Tai žymiai išplėčia Lumimuse šviestuvų panaudojimo galimybes.
   
  Kuriant Lumimuse sistemą, norėta apšvietimą padaryti kiek įmanoma paprastesnį, lankstesnį ir unikalų. Todėl Lumimuse šviestuvų šeima išplėsta įdomiais priedais. Lumimuse serijos filtrai padės pakeisti šviesos spalvą ir išsklaidyti šviesą. Lumimuse LED šviestuvų komplektuose rasite filtrų laikiklį, spalvinę temperatūrą koreguojančius ir šviesą sklaidančius filtrus. Be šių filtrų, gaminami trys pagalbinių filtrų rinkiniai (Portrait, Multicolour ir Classic), kurie padės mėgėjams išplėsti kūrybos ribas.
  Šviestuvas Manfrotto Lumimuse 8 komplektuojamas su rutuline galvute MLBALL, filtrų laikikliu ir trimis korekciniais filtrais. Lumimuse rutulinė galvutė specialiai sukurta naudoti su visais Lumimuse LED žibintais. Trinties pagrindu veikianti galvutė leidžia horizontaliai pasukti šviestuvą 360° kampu ir paversti jį 35° vertikaliai.
   

 • Alternatyvios prekės