Šviestuvas Manfrotto LUMIMUSE 8 Bluetooth

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MLUMIMUSE8A-BT
  9900
  Į krepšelį 
  Šviestuvo tipas
  Kompaktiškas LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodai
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  550 Lux / -
  Apšvietimo kampas
  50°
  Blykstės režimai
  4 žingsnių tamsinimas su paspaudimo mygtuku / per programėlę
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5600 K / > 92
  Maitinimas
  micro USB
  Šviesos šaltinio darbo laikas
  60min.
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Matmenys
  88.0 x 28.0 x 60.0 mm
  Svoris
  160g
  Šviestuvo tvirtinimas
  Karštasis padas / 1/4"
  Komplektacija
  Šviestuvas, filtro laikiklis, difuzinis filtras, du spalvinės korekcijos filtrai,micro USB laidas, karštasis padas (blykstės adapteris)

 • Ryškesnis ir galingesnis „Lumimuse8“ su belaide „Bluetooth“ technologija.

  Atsisiųskite nemokamą „Lumimuse“ programėlę į „iOS“ įrenginį ir lengvai valdykite „Lumimuse8“. Programėlė suteikia galimybę blykstės, laikmačių, nuotraukų ir vaizdo režimų pasirinkimą ir visišką 0-100% tamsumo kontrolę. Modifikuokite spalvų temperatūrą ir šviesos diodų sklaidą pridedamaisiais filtrais. Tiek filtruose, tiek filtro laikiklyje yra nešiojimo dėklas, leidžiantis lengvai transportuoti įrangą. Jei norite dar labiau išnaudoti "Lumimuse8" savo kūrybai, yra daugiau filtrų rinkinių ir spalvų.Specialiai sukurtas efektyviam apšvietimui įvairiose aplinkose. Galingiausias maksimalus šviesos našumas reguliuojamas rankiniu režimu ir 0-100% per „Lumimuse“ programėlę.„Lumimuse8“ taip pat yra „USB“ įkraunamos „Li-Po“ baterijos (įeina USB kabelis), blykstės adapterio galvutė ir standartinis 1/4 colio sriegis, užtikrinantis maksimalų suderinamumą su jūsų priedais. Puikiai tinka, kad galėtumėte "Lumimuse8" tiesiogiai prijungti prie trikojo. 
   
  • Įdiegta belaidžio valdymo sistema „Bluetooth“ iOS įrenginiams
  • 8 ryškios diodų lemputės suteikia jums aukštą spalvų perdavimą
  • Komplektacijoje yra 1/4" sriegis priedams
  • Įkraunamas per USB kabelį
  • Keturių žingsnių tamsinimas rankiniu režimu, 0-100% per programėlę
    
  Viena pagrindinių Lumimuse LED ypatybių - spalvų tikslumas. Ne paslaptis, kad norint gauti gražias nuotraukas ir vaizdo įrašus reikalingas geras apšvietimas. Naujos, paviršinio LED montavimo technologijos (SMT Surface Mount Teshnology) ir puikaus palvų perdavimo tikslumo (> 92% CRI) dėka, LUMIE šviestuvais lengvai ir greitai apšviesite fiksuojamą objektą.
  Išskirtinės konstrukcijos, kompaktiškus Lumimuse LED šviestuvus ypatingai lengva naudoti. Šviestuvo įjungimas/išjungimas, skleidžiamos šviesos intensyvumas valdomi vienintelio mygtuko pagalba. Lumimuse 8 yra kortų "kaladės" arba audio kasetės dydžio (jei tokią dar pamenate) ir sveria tik 160g. Lumimuse serijos LED šviestuvai maitinami ličio baterija, kurią galite įkrauti standartine micro-USB jungtimi. Ilgas baterijos tarnavimo laikas leidžia vartotojui padaryti daugiau nuotraukų ir ilgiau filmuoti. Mėgėjai gana dažnai vengia naudoti blykstes dėl sudėtingesnio fotografavimo proceso. Kadangi spinduliuojama Lumimuse šviesa yra nuolatinė, galutinis rezultatas kameros ekrane arba vaizdo ieškiklyje matomas dar prieš paspaudžiant užraktą. Todėl kadruoti, keisti kompoziciją ir apšvietimą tapo ypač lengva. Nuolatinės šviesos šviestuvai taip pat idealiai tinka filmavimui, kas neįmanoma naudojant blykstes. Tai žymiai išplėčia Lumimuse šviestuvų panaudojimo galimybes. Kuriant Lumimuse sistemą, norėta apšvietimą padaryti kiek įmanoma paprastesnį, lankstesnį ir unikalų. Todėl Lumimuse šviestuvų šeima išplėsta įdomiais priedais. Lumimuse serijos filtrai padės pakeisti šviesos spalvą ir išsklaidyti šviesą. Lumimuse LED šviestuvų komplektuose rasite filtrų laikiklį, spalvinę temperatūrą koreguojančius ir šviesą sklaidančius filtrus. Be šių filtrų, gaminami trys pagalbinių filtrų rinkiniai (Portrait, Multicolour ir Classic), kurie padės mėgėjams išplėsti kūrybos ribas.