Šviestuvas Manfrotto Lykos 2.0, 2in1

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MLLYKOS2IN1
  29500
  Į krepšelį 
  Šviestuvo tipas
  Studijos LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodai
  Galios valdymo diapazonas F-stop / J(Ws)
  0 - 100%
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  1500 Lux (1m)
  Apšvietimo kampas
  50°
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  3500 - 6500 K / 95
  Maitinimas
  AC / L-Type / LP-E6N
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Matmenys
  18.0 x 15.0 x 4.5 mm
  Šviestuvo tvirtinimas
  Karštasis padas / 1/4"

 • Manfrotto šviesos diodų šviestuvas Lykos 2.0 2in1, sukurtas profesionaliems fotografams ir operatoriams, kuriems apšvietimas yra kūrybinio proceso esmė, poreikiams patenkinti.
   
  Lykos 2.0 2in1 LED šviestuvas gali būti naudojamas vaizdo įrašams ir vaizdo interviu tiek viduje, tiek lauke. Jis taip pat gali būti pritaikytas fotografijai, daiktų arba mados fotografavimui, siekiant suteikti papildomos šilumos modelio odai. Pakoregavę galinį valdiklį, galite reguliuoti šviesos intensyvumą, taip pat režimus, lengvai pereidami nuo dienos šviesos į „Bicolor“ režimą. Dėl ypatingo vandeniui atsparaus dizaino prietaisą galima saugiai naudoti lauke.

  Lykos 2.0 2in1  yra sumontuoti šviesos diodai, užtikrinantys didesnį energijos vartojimo efektyvumą, stabilesnį spalvos perdavimą, šviesą be mirgėjimo (flicker-free) ir geresnį darbo laiką. Prietaisų galinėje dalyje esantis LED valdymo skydelis leidžia lengvai kontroliuoti šviesos galią, spalvinę temperatūrą ir akumuliatoriaus būklę. 

  Lykos 2.0 2 in 1 maitina dvigubo tvirtinimo „Sony L-Type“ arba „Canon LP-E6N“ baterija arba standartinis kintamosios srovės laidas. Be to, įrenginyje yra įmontuotas „Bluetooth“ ryšys, kurio pagalba galima tiesiogiai valdyti šviestuvą išmaniiuoju įranginiu naudojant specialią „iOS“ arba „Android Lykos“ programą. Lykos 2.0 2in1  šviestuvas yra suderinamas su „Manfrotto Softbox“ šviesdėže ir turi sklaidytuvą, kuris padės sukurti norimą šviesą. Itin kompaktiško šviestuvo dydžio dėka, jį lengva valdyti, nešti ir laikyti bet kuriame foto krepšyje. 

  Pridedamas USB C ir standartinis kintamosios srovės laidas. 
 • Alternatyvios prekės