Šviestuvų komplektas Manfrotto Lykos Daylight II

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MKL1500-D2
  67900
  Į krepšelį 
  Šviestuvo tipas
  Studijos LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodai
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  1600 Lux / -
  Apšvietimo kampas
  50°
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5600 K / > 93
  Maitinimas
  220 V / Sony NP-F970 (6300mAh)
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Matmenys
  26 x 15.2 x 4.2 cm
  Svoris
  0.46 kg
  Šviestuvo tvirtinimas
  Karštasis padas / 2 x 1/4"
  Komplektacija
  LED šviestuvas Manfrotto MLL1500-D - 2vnt. Stovas Manfrotto 5001B - 2vnt. Krepšys Manfrotto Advanced MB MA-M-A - 1vnt.

 • Manfrotto LYKOS LED šviestuvai garantuoja aukščiausią apšvietą ir yra geriausias sprendimas fotografams ir operatoriams, ieškantiems lengvo, nešiojamo šviesos šaltinio. LYKOS Daylight skleidžia pastovios spalvinės temperatūros 5600K šviesą 1600Lux galia, o jo nugarinėje pusėje esančiame spalvotame LCD ekrane galite lengvai stebėti ir kontroliuoti visas funkcijas.
   
  Naujos kartos SMT (paviršinės montuotės technologija) technologijos dėka LYKOS LED šviestuvai užtikrina ilgą LED diodų tarnavimo laiką, ypač efektingą energijos suvartojimą ir tikslų spalvų atkūrimą. Šviestuvai gali būti maitinami Sony L-tipo ličio baterijomis arba tiesiogiai iš elektros tinklo.
   
  LYKOS Daylight pasižymi "Bluetooth ready" funkcija. Papildomo Bluetooth priedelio pagalba, atsisiuntus "iPhone app" arba "Digital Director App" programėles, šviestuvą galima nuotoliniu būdu valdyti išmaniaisiais prietaisais: įjungti/išjungti šviestuvą, reguliuoti 0%-100% šviesos galią, kurti šviestuvų grupes, prisiminti anksčiau taikytų scenų parametrus bei kitas funkcijas.
   
  LYKOS šviestuvo komplektą sudaro rutulinė galvutė, gelio filtrai ir tinklo kištukai skirtingoms šalims.
   
  Papildomai galima įsigyti šviesdėžę. Tai puikus priedas LYKOS šviestuvams, sukuriantis gražų, minkštą apšvietimą. Šviesdėžės difuzorius yra specialiai sukurtas LED apšvietimui ir sumažina šviesos srautą 1.3f žingsniu. Vidinis, atspindintis šviesdėžės paviršius garantuoja maksimalų optinį našumą.
   
  Šviestuvai komplektuojami su studijos stovais Manfrotto 5001B. Tai kompaktiškiausi standartinio aukščio aliuminio stovai, skirti studijos apšvietimui tvirtinti. Tai pasiekiama specialaus mechanizmo dėka užverčiant stovo kojas į viršų. Sukleistų 5001B ilgis  tėra 48 cm. Tai idealūs kelioniniai stovai, kuriuos lengvai patalpinsite į nedidelį krepšį ir galėsite pasiimti keliaujant lėktuvu.
   
  Komplektą sudaro:
   
  LED šviestuvas Manfrotto MLL1500-D - 2vnt.
  Stovas Manfrotto 5001B - 2vnt.
  Krepšys Manfrotto Advanced MB MA-M-A - 1vnt.