Prekių katalogas

Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD ir Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2

2021-08-05

Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2

Naujasis 28–75 F/2,8 G2 yra 28–75 mm F/2,8 Di III RXD yra vieno populiariausių „kasdienio naudojimo“ ir „Sony E“ jungties objektyvų, įpėdinis. Naujasis G2 objektyvas turi naują optinę konstrukciją, pagrįstą dizainu, kuris buvo atnaujintas, siekiant pagerinti vaizdo kokybę, o jo savybės suderinamos su naujausio modelio skaitmeninėmis kameromis, kurios siūlo didesnę skiriamąją gebą. Objektyvas pasižymi linijiniu „Tamron VXD“ variklio fokusavimu ir užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą, kuris puikiai tinka tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams.

Šis objektyvas suderinamas su naująja „Tamron Lens Utility“ programine įranga, leidžiančia vartotojams prijungti objektyvą prie kompiuterio ir pritaikyti funkcijas bei atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per objektyvą, o ne per fotoaparatą. Asmeninis pritaikymas suteikia lanksčias fotografavimo parinktis, atitinkančias fotografavimo situaciją, pvz., fotografavimą ar vaizdo įrašymą.

Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD

Tamron 35-150 F/2 yra pirmasis kintamo židinio objektyvas, skirtas Sony E jungties pilnakadriams sisteminiams fotoaparatams, turintis maksimalią plačiai atidarytą F2 diafragmą. Naudodami šį dinamišką židinio nuotolio diapazoną, vartotojai gali fotografuoti nuostabius vaizdus ir didelius pastatus 35 mm atstumu, o dinaminius 150 mm, Ir visa tai tik vienu objektyvu. Kaip ir 28-75 G2, objektyvas turi „Tamron VXD“ linijinį variklio fokusavimą ir užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą, kuris puikiai tinka tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams. Objektyve taip pat yra naujoji „Tamron Lens Utility“ programinė įranga, leidžianti vartotojams prijungti objektyvą prie kompiuterio ir pritaikyti tokias funkcijas kaip nustatymas 2 fokusavimo pozicijų nustatymas (A ir B) ir automatiškai fokusavimas perjungiamas tarp A ir B ir dar daugiau .

Naujieji objektyvai prekyboje pasirodys 2021 metų pabaigoje.