Telefono laikiklis Manfrotto TwistGrip

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MTWISTGRIP
  4700
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Medžiaga
  Aliuminis
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Maksimali žiotis
  8.2 cm
  Minimali žiotis
  5.8 cm
  Jungtys
  1/4" sriegis, šaltasis blykstės padas
  Darbinė temperatūra
  -30°C / +60°C
  Matmenys
  106 x 30 x 14 mm
  Svoris
  0.08 kg

 •  
  TwistGrip yra universalus gnybtas išmaniesiems telefonams, specialiai sukurtas visiems išmaniųjų naudotojams, besidomintiems mobilografija ir norintiems padidinti savo prietaisų galimybes.
   
  Gnybtas apgaubia užlenkiamais galais bet kurį išmanųjį telefoną ir universalia jungtimi tvirtinasi prie bet kurio laikiklio ar stovo, veikdamas kaip modulinė fotografinės sistemos bazė. ¼" sriegio jungtis ir blykstės lizdas apšvietimui suteikia jums galimybę TwistGrip naudoti keliais būdais ir su įvairiausiais fotografijos reikmenis, kurie visada padės jums pasiekti geriausius fotografavimo rezultatus.
   
   
  Italijoje pagamintas gnybtas pasižymi tvirtu aliuminio korpusu ir aukštos kokybės konstrukcija, užtikrinančia pritvirtinto išmaniojo saugumą fotografavimo ir filmavimo metu: TwistGrip išskleidimo ir fiksavimo rankenėlė labai parastai ir greitai fiksuoja išmanųjį telefoną teisingoje padėtyje.
   
  Unikalios formos ir funkcijų dėka, TwistGrip yra vienas iš patogiausių aksesuarų išmaniesiems.Jo stilinga išvaizda, lytėjimo apdaila, kompaktiška forma ir daugybė panaudojimo galimybių, paverčia jį ne tik lengvu nešiotis ir labai universaliu priedu, bet ir suteikia tikrą naudojimosi malonumą.
   

 • Alternatyvios prekės