Prekių katalogas

Teleprompteris FEELWORLD TP2A

 • Teleprompteris FEELWORLD TP2A

  Kodas: 117818
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
 • FEELWORLD TP2A yra lengvas ir kompaktiškas teleprompteris su standartiniu paverstu skirstytuvu, kuris leidžia aiškiai perskaityti slenkantį tekstą žiūrint tiesiai į kamerą, puikiai tinka vaizdo įrašams, tiesioginei transliacijai, internetinei pamokai, vaizdo įrašymui, interviu, vaizdo studijai, naujienoms ir pristatymams. Tekstą galima skaityti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu iki 8", kol filmuojama kamera ar telefonu. Palaiko plataus kampo objektyvus. „Android“/„iOS“ programos, „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pulto pagalba, eigą lengva valdyti, todėl vaizdo įrašų kūrimas yra efektyvesnis. Kai naudojate filmavimą išmaniuoju telefonu, prie TP2A pridėtas magnetinis išmaniojo telefono spaustukas gali ne tik laikyti išmanųjį telefoną telepromptere, kad būtų galima filmuoti horizontaliai ar vertikaliai, bet ir palengvina išmaniojo telefono išėmimą. 

  TP2A komplektuojamas su standartiniais 49/52/55/58/62/67/72/77 mm objektyvo adapterio žiedais. Galite pasirinkti, kuris tinka jūsų fotoaparato objektyvui.
  Pastaba: montuodami adapterio žiedą, turite nuimti UV filtrą nuo objektyvo, kitaip adapterio žiedas gali būti užfiksuotas kartu su UV filtru ir jį bus sunku nuimti.   Komplektacija:

  1 × Teleprompteris
  1 × Telefono/planšetinio kompiuterio spaustukas
  1 × Magnetinis telefono spaustukas
  1 × Telefono spaustuko priedas
  8 × Objektyvo adapteriai / žiedai
  1 × Nuotolinis valdiklis
  1 × Mikropluošto šluostė
  1 × Dėklas
  1 × Naudojimo vadovas

 • Alternatyvios prekės

  11500
  41900