Prekių katalogas

Teleprompteris Fomei 14”

 • Teleprompteris Fomei 14”

  Kodas: FY4450
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Svoris
  2.35 kg
 • Fomei teleprompteris 14" yra įrenginys, galintis padėti sklandžiai kalbėti, palaikant akių kontaktą su žiūrovu. Puikiai tinka gaminio vaizdo įrašams, naudojimo instrukcijoms ir internetinėms transliacijoms kurti.   

  Šiais laikais produktų vaizdo įrašai ir tiesioginiai srautai tapo įprasta bendravimo internete dalimi.
  Tačiau laisvas kalbėjimas prieš kamerą daugeliui iš mūsų yra nemalonus ir sudėtingas. Didelė pagalba gali būti teleprompteris - įrenginys su pusiau permatomu stiklu, kuriame galite įdėti planšetinį kompiuterį / išmanųjį telefoną su iš anksto paruoštu scenarijumi. Skaitytojas leis mums atsisakyti kai kurių rūpesčių ir išvengti nereikalingų tinklaraštininkų ar netikslių pareiškimų. Teleprompteris padės sklandžiai kalbėti, išlaikant akių kontaktą su žiūrovu. 

  Dirbti su FOMEI teleprompteriu labai lengva. Paprasta metalinė konstrukcija su patvariais elementais gali būti paruošta darbui per minutę. Įrenginys yra skirtas naudoti pirmiausia su planšetiniais kompiuteriais (didžiausias galimas dydis yra 12,9 colio - galima naudoti ir didžiausią „iPad Pro“), tačiau prireikus galima naudoti išmanųjį telefoną. Kaip įrašymo įrenginį galite naudoti DSLR ar išmanųjį telefoną. Norėdami laikyti išmanųjį telefoną, pakuotėje taip pat yra mobiliojo telefono laikiklis ir jo padėties nustatymo jungtis. 


  Stiklo įstrižainė: 35cm

  Stovo tvirtinimas: 1/4"