Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto 504X 635 Fast Single Carbon

 • Trikojis stovas Manfrotto 504X 635 Fast Single Carbon

  Kodas: MVK504XSNGFC
  1055 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Studijos
  Stovo konstrukcija
  Sisteminė
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  12.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  504PLONG
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Galva komplekte
  504X
  Svoris
  5.8 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  89.5 cm
  Maksimalus aukštis
  171.0 cm
  Minimalus aukštis
  44.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -70° / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / -
  Kojų pasvyrimo kampas
  20°, 50°, 70°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip

 • Manfrotto 635 Fast Single Carbon stovas su sinchronizuotais fiksavimo mechanizmais tarp viršutinio ir apatinio užrakto, turi viengubas kojas ir pasižymi „FAST Twisting Lock“ užraktais - saugiam užrakinimui vienu paprastu judesiu. 635 FST trikojis turi 75 mm dubenį ir yra suderinamas su 60 mm dubens adapteriu (parduodamas atskirai). Be to, jis aprūpintas „Easy Link“ priedų jungtimis, kurios yra suderinamos su Manfrotto ir Arri priedais. Tai vartotojams suteikia galimybę prijungti išorinį monitorių ar bet kurį kitą priedą, kurio jiems gali prireikti, nekeliant pavojaus, kad alkūnė pasisuks, kol ji naudojama.

  Manfrotto 635 FST buvo sukurtas siekiant pagrindinio tikslo - palengvinti filmavimą sumažinant stovo paruošimo laiką ir techninę priežiūrą. Sinchronizuoti kojų fiksavimo mechanizmai tarp viršutinio ir apatinio užraktų suteikia galimybę operatoriams valdyti visą koją vienu užraktu ir pradėti dirbti per rekordiškai trumpą laiką. Naujasis trikojis suteikia maksimalų universalumą, palaiko platų galvų pasirinkimą ir užtikrina maksimalų tvirtumą, tuo pačiu yra ypač lengvas. Kiekvieną stovo koją galima fiksuoti trijose pozicijose.
   
  Be to, jis suderinamas su dviem pagrindo ir vidurio teleskopiniais atspyriais ((sprideriais) įsigijami atskirai). Stovas aprūpintas dygliuotomis kojomis su guminiais padais, kad būtų tvirtas sukibimas ir pritaikomumas prie pačių įvairiausių darbo vietų.

  Stovas komplektuojamas su video galvą 504X. Galva yra su reguliuojamąja hidraulinio pasipriešinimo sistema sistema (FDS) tiek judant horizontaliai (panoramuojant), tiek pakreipiant, o tai sukuria naują „Manfrotto“ našumo lygį, užtikrinant tolygesnį ir sklandesnį kameros judėjimą. Ji gali dirbti ekstremaliomis sąlygomis, esant temperatūros diapazonui nuo -30 iki 60 °.
  4 pakopų atsvaros sistemos dėka (nuo 0 iki 6,5 kg 55 mm virš galvos) fotoaparatas arba kamera visada bus greitai ir lengvai subalansuota. Tai leidžia jums naudoti galvą su įvairiausiais fotoaparatais, vaizdo kameromis bei įvairiais priedais. Nepriklausomi stabdžiai „TILT“ ir „PAN“ ašyse padidina galimybę sunkiąją įrangą laikyti saugią ir stabilią.
  504X saugi naudingoji apkrova yra 12 kg, o 75 mm plokščioji bazė užtikrina universalumą, nes gali būti naudojama su slankikliais, kranais ar kitais priedais . Sverianti vos 1,93 kg, 504X, taip pat yra 700g lengvesnė nei ankstesnė versija, todėl ją lengva valdyti. Be to, kadangi ji pagaminta iš aliuminio, nėra jokių kompromisų tvirtumo ar standumo atžvilgiu.  
   

 • Alternatyvios prekės

  549 
  398 
  424  Sutaupykite 26