Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto 635 Fast Single Carbon

 • Trikojis stovas Manfrotto 635 Fast Single Carbon

  Kodas: MVTSNGFC
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Studijos
  Stovo konstrukcija
  Sisteminė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  20.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Galva komplekte
  Be galvos
  Svoris
  3.5 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  73.5 cm
  Maksimalus aukštis
  155.0 cm
  Minimalus aukštis
  28.5 cm
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 29.2, 24.8, 20.4 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  20°, 50°, 70°
  Stovo jungtis
  75 Ball

 • Manfrotto 635 Fast Single Carbon stovas su sinchronizuotais fiksavimo mechanizmais tarp viršutinio ir apatinio užrakto, turi viengubas kojas ir pasižymi „FAST Twisting Lock“ užraktais - saugiam užrakinimui vienu paprastu judesiu. 635 FST trikojis turi 75 mm dubenį ir yra suderinamas su 60 mm dubens adapteriu (parduodamas atskirai). Be to, jis aprūpintas „Easy Link“ priedų jungtimis, kurios yra suderinamos su Manfrotto ir Arri priedais. Tai vartotojams suteikia galimybę prijungti išorinį monitorių ar bet kurį kitą priedą, kurio jiems gali prireikti, nekeliant pavojaus, kad alkūnė pasisuks, kol ji naudojama.

  Manfrotto 635 FST buvo sukurtas siekiant pagrindinio tikslo - palengvinti filmavimą sumažinant stovo paruošimo laiką ir techninę priežiūrą. Sinchronizuoti kojų fiksavimo mechanizmai tarp viršutinio ir apatinio užraktų suteikia galimybę operatoriams valdyti visą koją vienu užraktu ir pradėti dirbti per rekordiškai trumpą laiką. Naujasis trikojis suteikia maksimalų universalumą, palaiko platų galvų pasirinkimą ir užtikrina maksimalų tvirtumą, tuo pačiu yra ypač lengvas. Kiekvieną stovo koją galima fiksuoti trijose pozicijose.  
  Be to, jis suderinamas su dviem pagrindo ir vidurio teleskopiniais atspyriais ((sprideriais) įsigijami atskirai). Stovas aprūpintas dygliuotomis kojomis su guminiais padais, kad būtų tvirtas sukibimas ir pritaikomumas prie pačių įvairiausių darbo vietų.
   

 • Alternatyvios prekės

  79900
  90300 Sutaupykite 10400