Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced 3-Way Live Alpha

 • Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced 3-Way Live Alpha

  Kodas: MKBFRLA-3W
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Trikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  6.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL, 200PL Pro
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  1.97 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  40.0 cm
  Maksimalus aukštis
  151.0 cm
  Minimalus aukštis
  42.0 cm
  Darbinis aukštis
  132.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  +90°/-80°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  +90°/-45°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 22.5 19, 15.5, 12 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  1/4"
  Gulsčiukas
  Taip, 3 vnt.
  Kilmės šalis
  Italija
 •  
  Trikojis Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced yra novatoriškas modelis, specialiai sukurtas „Sony Alpha“ fotoaparatų vartotojams, norintiems maksimalaus našumo ir stabilumo visose kūrybos vietose. Tai pirmasis kelioninių trikojis stovas, sukurtas tiek fotografijai, tiek filmavimui. 

  Naujoviška Manfrotto kelioninė 3 krypčių tepalinė galvutė Befree 3W Live Head , turi visiškai sulankstomas rankenas, suteikiančias neprilygstamą kompaktiškumą. Ši galva, pasižyminti ypač efektyvia „Befree Fluid Drag“ sistema ir sklandžiausiu valdymo lygiu tiek panoraminiais, tiek pakreipiamais judesiais, ir ja ypatingai lengva tiksliai sureguliuoti kompoziciją. Naudojamas didelio efektyvumo tepalas atspindi naujausią „Manfrotto“ tepalinių galvučių technologiją, sukurtą taip, kad būtų užtikrintas tolygus valdymo ir judesių lygis bei išskirtinis stabilumas net esant ekstremalioms temperatūroms (-30 ° / + 70 °). Ilga panoraminė rankena, portreto padėtis ir 3 gulsčiuko lygiai garantuoja tikslų fotografavimo tikslumą ir universalumą.  

  Speciali „Manfrotto 200PL-PRO“ fotoaparato plokštelės versija, specialiai sukurta tam, kad puikiai atitiktų Sony „Alpha 7“ ir „Alpha 9“ kameras.  ir užtikrintų nepriekaištingą sukibimą net ir fotografuojant ekstremaliais kampais. Plokštelė taip pat visiškai suderinama su pasaulyje labiausiai paplitusiomis galvučių jungtimis: „Manfrotto RC2“ ir „Arca-swiss“. Pritvirtintą prie kameros plokštelę galite greitai ir be vargo, neišardžius komponentų, jungti su visomis Manfrotto galvutėmis ir beveik visomis rinkoje esančiomis trikojo galvutėmis su „Arca“ stiliaus jungtimi. 

  Stovas turi naujus spaudžiamuosius kojų užraktus - BeFree Advanced QPL Travel. Tai visiškai nauja, lengvesnė, gerai žinomo galingo mechanizmo, įgyto iš 190 ir 055 kolekcijų užrakto versija. Naujasis mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką ir valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse.

  Trikojis turi ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovas turi galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo. 
 • Alternatyvios prekės

  16900
  18900 Sutaupykite 2000
  76500