Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced Nerissimo

 • Kodas: MKBFRTA4BM-BH
  15900
  18900 Sutaupykite 3000
  pasiūlymas galioja iki 2020-12-01
  Į krepšelį 

  Ne tik geras, bet ir JUODAI stilingas. BEFREE - 10 metų garantija. Klauskite savo pardavėjo.

  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  8.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL Pro
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MH494-BH
  Svoris
  1.49 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  40.0 cm
  Maksimalus aukštis
  150.0 cm
  Minimalus aukštis
  40.0 cm
  Darbinis aukštis
  1.27 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90° / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90° / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 22.5 19, 15.5, 12 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne
  Komplektacija
  Trikojis, krepšys

 • Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced Nerissimo su veržiamais užraktais ir juodos matinės spalvos apdaila yra specialus Manfrotto kelioninio trikojo flagmano variantas, skirtas pažengusiems mėgėjų fotografams, siekiantiems maksimalių rezultatų, net keliaujant.
   
  Stovas turi naujus veržiamus kojų užraktus - BeFree Advanced M-Lock. Tai visiškai nauja stovo kojų fiksavimo sistema, sukurta siekiant patenkinti visus klajojančius fotografus, kurie ieško greito, paprasto naudoti ir kompaktiško sprendimo.
   
  Trikoijis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Nauja rutulinė aliuminio galva Manfrotto 494 - tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.
   
  Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės.
   
  Visa kolekcija