Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced QPL Black

 • Kraunamos nuotraukos

  Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced QPL Black

  Kodas: MKBFRLA4BK-BH
  159 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  8.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  200PL Pro
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MH494-BH
  Svoris
  1.59 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  40.0 cm
  Maksimalus aukštis
  151.0 cm
  Minimalus aukštis
  40.0 cm
  Darbinis aukštis
  128.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90° / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90° / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 12, 15.5, 19, 22.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Kilmės šalis
  Italija

 • Befree Advanced yra trikojis pažangiems fotografams mėgėjams, kurie nori maksimaliai efektyviai veikti net keliaujant. Šis lengvas trikojis yra optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto naudojimo ir veikimo derinys. Jis sukurtas su unikaliu tikslu - suteikti žmonėms galimybę išreikšti savo prigimtį, naudojant aukštos kokybės sisteminius ir veidrodinius fotoaparatus, pasitikint profesionalių sprendimų palaikymu, turtingu naujomis ir įdomiomis funkcijomis.
   
  Stovas turi naujus spaudžiamuosius kojų užraktus - BeFree Advanced QPL Travel. Tai visiškai nauja, lengvesnė, gerai žinomo galingo mechanizmo, įgyto iš 190 ir 055 kolekcijų užrakto versija. Naujasis mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką ir valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse.
   
  Trikojis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Nauja rutulinė aliuminio galva Manfrotto 494 - tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.
   
  Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės.
   
  Visa kolekcija


   

 • Alternatyvios prekės