Trikojis stovas Manfrotto Compact Action BK + MCLAMP

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MKSCOMPACTACNBK
  8300
  Į krepšelį 

  Lengvas ir universalus valdymas. Patogus ir tvirtas laikiklis telefonui.

  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  1.5 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Svoris
  1.20 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  45.3 cm
  Maksimalus aukštis
  155.0 cm
  Minimalus aukštis
  44.0 cm
  Darbinis aukštis
  133.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -30º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  90º / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  5 / 12.2, 15.2, 18.5, 21.7, 24.9 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  21°
  Stovo jungtis
  1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne
 •  
  Manfrotto Compact serija yra ne tik stovai, tai Jūsų kūrybiškumo plėtra. Fotomėgėjai dabar gali lengvai gauti ryškius, nepriekaištingos kompozicijos vaizdus ir dalintisjais su visu pasauliu. Pasitraukti nuo objektyvo ir būti su šeima ar draugais nuotraukoje; kurti naujus prisiminimus naudojantis kūrybiškomis ilgomis ekspozicijomis ir ryškesnėmis, šviesesnėmis nuotraukomis.
   
  Compact Acion stovas pasižymi populiaria ir labai intuityve ergonomiška vairalazde galva su slenkančio ratuko blokavimo mechanizmu ir "Foto-Video" svirtele. Stovas turi naują, apvalią greito kameros tvirtinimo plokštelę, kuri ranka lengvai prisukama prie kameros. Naujas Compact Action reguliavimo ratukas leidžia vartotojui pasirinkti jungties prie bet kokio fotoaparato korpuso stiprumą, didinant stovo našumą ir saugumą. "Viskas viename", tai universalaus trikojo ypatybė, paverčianti Manfrotto Compact Action stovą idealiu sprendimu mėgstantiems ir fotografuoti, ir filmuoti. Komplektuojami su krepšiu.
   
  Laikiklis Manfrotto MCLAMP skirtas tvirtinti išmanųjį telefoną prie trikojo ar kito įtaiso 1/4" tvirtinimo sriegiu (pvz. stovas, laikiklis, siurbtukas, vienkojis) arba tvirtinti papildomus priedus prie telefono (pvz. rankena). Universalus gnybtas turi atlenkiamą kojelę, paverčianšią laikiklį stabilia baze išmaniajam telefonui. Gumuotas laikiklio gnybtas gali apglėbti 8.3 cm pločio išmanųjį telefoną. Vienas gnybto žandikaulis išsitraukia ir spyruoklės pagalba priglunda prie telefono. Laikiklis turi du ¼" vidinius sriegius vertikaliam ir horizontaliam tvirtinimui. 
   


   

 • Alternatyvios prekės