Trikojis stovas Manfrotto Compact Light BK + MCLAMP

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MKSCOMPACTLTBK
  5900
  7500 Sutaupykite 1600
  pasiūlymas galioja iki 2019-12-31
  Į krepšelį 

  Kompaktiškas ir lengvas trikojis.

  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  1.5 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Svoris
  0.92 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  39.8 cm
  Maksimalus aukštis
  131.0 cm
  Minimalus aukštis
  39.0 cm
  Darbinis aukštis
  103.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90° / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  0° / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 15.2, 18.5, 21.7, 24.9 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  21°
  Stovo jungtis
  1/4"
  Gulsčiukas
  Ne
 •  
  Manfrotto Compact serija yra ne tik stovai, tai Jūsų kūrybiškumo plėtra. Fotomėgėjai dabar gali lengvai gauti ryškius, nepriekaištingos kompozicijos vaizdus ir dalintis jais su visu pasauliu. Pasitraukti nuo objektyvo ir būti su šeima ar draugais nuotraukoje; kurti naujus prisiminimus naudojantis kūrybiškomis ilgomis ekspozicijomis ir ryškesnėmis, šviesesnėmis nuotraukomis.
   
  Compact Light yra lengviausias trikojis Manfrotto Compact šeimoje. Jis sveria vos 800g ir yra nepamainomas pagalbininkas keliaujant. Tai puikus stalinio ir įprasto trikojo derinys. Jis sukurtas tvirtinti naujausius kompaktinius sisteminius fotoaparatus. Trikojis turi greito kameros tvirtinimo ratuką su universaliu ¼ "sriegiu. ir rutulinę galvutę leidžiančią itin greitai nustatyti fotoaparato padėtį. Gaminami keturių spalvų (juoda, balta, raudona-antracito ir rožinė-antracito) compact Light trikojai Komplekte yra patogus minkštas krepšys.

  Laikiklis Manfrotto MCLAMP skirtas tvirtinti išmanųjį telefoną prie trikojo ar kito įtaiso 1/4" tvirtinimo sriegiu (pvz. stovas, laikiklis, siurbtukas, vienkojis) arba tvirtinti papildomus priedus prie telefono (pvz. rankena). Universalus gnybtas turi atlenkiamą kojelę, paverčianšią laikiklį stabilia baze išmaniajam telefonui. Gumuotas laikiklio gnybtas gali apglėbti 8.3 cm pločio išmanųjį telefoną. Vienas gnybto žandikaulis išsitraukia ir spyruoklės pagalba priglunda prie telefono. Laikiklis turi du ¼" vidinius sriegius vertikaliam ir horizontaliam tvirtinimui.