Trikojis stovas Manfrotto MK190GOC4-BHX

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MK190GOC4-BHX
  36900
  45900 Sutaupykite 9000
  Į krepšelį 
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Lanksčioji
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  6.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MHXPRO-BHQ2
  Svoris
  1.86 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  57.0 cm
  Maksimalus aukštis
  158.5 cm
  Minimalus aukštis
  9.0 cm
  Darbinis aukštis
  134.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 15.5, 19, 22.5, 26 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 2 vnt.
  Kilmės šalis
  Italija
 •  
  Naujoji 190go! M kolekcija yra lengviausi, kompaktiškiausi stovai Manfrotto 190-tosios serijoje gamoje. Juose įdiegtas, Manfrotto sukurtas "M-lock" mechanizmas, naujas veržiamasis užraktas, kurio pagalba, vienu, 90-ties laipsnių rankos pasukimu galite greitai ir lengvai išskleisti bei suskleisti trikojį. M serijoje taip pat yra 90° kolonos pavertimo mechanizmas, leidžiantis centrinę stovo koloną laisvai pakreipti į horizontalią padėtį be jokių išorinių elementų.
   
  Siekiant užtikrinti didžiausią stabilumą, 190go! M serija įgijo naujas kojas. Anglies versijai suteiktas visiškai naujas anglies pluošto pynimas, kuris padidina trikojo standumą, tuo pačiu užtikrinant nepaprastai lengvą svorį. Trikojai siūlo puikią 4-rių, kojų pavertimo kampų konfigūraciją. "Easy Link" priedų jungties dėka 190go! M serija virsta mobilia studija, leidžiančia joje tvirtinti šviesos diodų apšvietimą arba kitus priedus, kad būtų užtikrinta maksimali kūrybinė laisvė.
   
  Rutulinė galvutė MHXPRO-BHQ2, skirta Manfrotto 190 serijos trikojams, pasižymi trimis esminiais bruožais, svarbiais fotografams: trigubo užrakto sistemos dėka galva veikia labai tiksliai, magnio korpusas galvutę paverčia itin lengva ir kompaktiška, o 200PL greito tvirtinmimo plokštelės dėka galvutę paprasta ir patogu naudoti.
   
  XPRO galvutėje veikia naujas rutulio užrakto mechanizmas, atspindis Manfrotto rutulinių galvų serijos modernumą. Naujas trigubas užraktas garantuoja fotoaparato padėties stabilumą ir neleidžia jam slysti. Užraktas susideda iš 3 skiltelių, kurios spaudžia rutulį sukant užrakto svirtį ir fiksuoja jo padėtį. Nauji polimeriniai žiedai ir rutulį dengianti PTFE danga, užtikrina sklandų ir tikslų fotoaparato judėjimą. Be to, jei užrakto svirtis remiasi į ką nors fiksavimo metu, novatoriška spyruoklinė sistema leidžia tiesiog patraukti svirtį ir pasukti ją norimu kampu, išvengiant kliūties. Tai - itin praktiška.
   
  Galvutė pasižymi aukštu naudingumo kooficientu. Magnio lydinio korpusas ir naujas tuščiaviduris rutulys sukuria itin lengvą galvutės struktūrą. Galva sveria vos 0,5kg, bet gali laikyti iki 10kg naudingąją apkrovą.
  Fotoaparato tvirtinimo plokštelė Manfrotto 200PL yra labiausiai paplitusi Manfrotto plokštelė: kompaktiško dydžio ir lengvos aliuminio konstrukcijos dėka, plokštelė gali būti visada priveržta prie fotoaparato. Ji idealiai tinka pažengusiems mėgėjams, ieškantiems praktiško ir lengvo naudoti produkto.
   
  Naujoji 190go! "M-serija" pagaminta itališkose Manfrotto gamyklose, pripažintose pavyzdine veiklos kompetencija, inovacijomis ir talentų augimu. Aukščiausia Manfrotto medžiagų kokybė, pažangiausios technologijos ir pirmaujančų konstrukcijų gaminiai ir toliau nustato pramonės standartus. Manfrotto visada tikėjo aukščiausia kokybe, nepriekaištinga konstrukcija ir kruopštaus dėmesio skyrimu detalėms kartu su technologinėmis naujovėmis ir patikimumu. Šios vertybės yra vienas iš labiausiai išskirtinių Manfrotto pranašumų, lyginant su likusiais fotografinės rinkos dalyviais. Dėl šios priežasties kiekvienas Manfrotto produktas yra kuriamas, projektuojamas ir konstruojamas Italijoje, o Manfrotto ir šiandien vis dar gamina aukščiausios kokybės trikojus ir apšvietimo įrangą Italijoje, investuoja į naują įrangą ir technologijas, kad būtų pasiektas kokybės lygis, užtikrinantis produkto funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.