Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MK190X3-2W

 • Kraunamos nuotraukos

  Trikojis stovas Manfrotto MK190X3-2W

  Kodas: MK190X3-2W
  278 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  4.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MHXPRO-2W
  Svoris
  2.75 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  69.0 cm
  Maksimalus aukštis
  170.0 cm
  Minimalus aukštis
  9.0 cm
  Darbinis aukštis
  145.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  - / -
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -60º / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 26, 22.5, 19 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
 •  

  Pagrindinis 190X3 stovų bruožas yra žemo taško adapteris, praplėčiantis fotografavimo galimybes ir kūrybiškumą. Centrinę stovo koloną pakeitus žemo taško adapteriu, stovą galite pastatyti itin žemoje pozicijoje. Dviejų krypčių galvutė su universalia greito fiksavimo plokštele 200PL užtikrina tikslų fotografavimo pozicijos nustatymą ir kameros paruošimą darbui. Ji pritaikyta filmavimui ir gamtos stebėjimui.
  Naujoji greito kojų fiksavimo sistema (QPL) yra neabejotinai viena iš labiausiai akį traukiančių ir unikalių naujojo 190 modelio savybių. Stiprūs, itin greiti ir ergonomiški kojų užraktai leidžia viena ranka visiškai išskleisti stovo koją. Juodos ir sidabrinės spalvų derinys paverčia trikojį elegantišku ir stilingu.
   
  Trikojis turi būti universalus ir turėti galimybę pritaikyti papildomus aksesuarus. Mėgėjams, pasiekusiems kitą fotografavimo įgūdžių lygį, trikojo nepakanka: galite išplėsti savo įrangą daugybe naudingų priedų. Naujos «Easy Link» jungties dėka, 190X3 modelis leidžia jums sukurti nešiojamą fotografijos studiją, tiesiogiai tvirtinant prie stovo priedus, tokius kaip LED šviestuvai, lanksčios alkūnės ir kt. Lengvai valdomi naujieji kojų pasvyrimo fiksatoriai, pagaminti remiantis inovatyviais ergonomikos standartais ir užkerta pirštų ir nagų susižalojimo galimybę. Stovas turi du kojų pašildymus, pagamintus iš patogios gumos, užkertančios kelią šilumos ir šalčio ekstremaliomis oro sąlygomis laidumą.
   
  Manfrotto MHXPRO-2W panaudota naujovė - takumo valdymo rankenėlės, galinčios kontroliuoti pokrypio judėjimo lankstumą ir palengvinti fotografo darbą. Šios naudingo inovacijos dėka, dabar galite lengvai pasirinkti lengvą arba sunkų takumą, priklausomai nuo pageidaujamos judėjimo rūšies ir naudojamos įrangos pobūdžio. Sunkus takumas - paprastai naudojamas, kai reikia lėto judėjimo aukštyn/žemyn; lengvas takumas priešingai, kai pageidaujama greito galvutės judėjimo. MHXPRO-2W galva yra vienintelė lengvasvorė video galvutė su takumo valdymu.
 • Alternatyvios prekės

  248 
  265  Sutaupykite 17 
  197 
  191