Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MK190XPRO3-3W

 • Trikojis stovas Manfrotto MK190XPRO3-3W

  Kodas: MK190XPRO3-3W
  22500
  28500 Sutaupykite 6000
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė, Lanksčioji
  Galvutės tipas
  Trikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  6.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MHXPRO-3W
  Svoris
  3.0 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  72.0 cm
  Maksimalus aukštis
  173.0 cm
  Minimalus aukštis
  9.0 cm
  Darbinis aukštis
  148.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -30º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -30º / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 26, 22.5, 19 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 3 vnt.
  Kilmės šalis
  Italija
 • Manfrotto MT190XPRO3 - unikalus, kompaktiškas ir neįtikėtinai tvirtas keturių dalių aliuminio trikojis stovas, skirtas pažengusiems mėgėjams ir profesionalams. Naujoji greito kojų fiksavimo sistema (QPL) yra neabejotinai viena iš labiausiai akį traukiančių ir unikalių naujojo 190 modelio savybių. Stiprūs, itin greiti ir ergonomiški kojų užraktai leidžia viena ranka visiškai išskleisti stovo koją. Juodos ir sidabrinės spalvų derinys paverčia trikojį elegantišku ir stilingu.
   
         
   
  Viena iš labiausiai novatoriškų naujo 190 savybių yra jo kompaktiškumas, suteikiantis daugiau transportavimo galimybių. Nauja patentuota, centrinės kolonos pavertimo 90° konstrukcija tapo kompaktiškesnė ir leidžia jums greitai paversti koloną vieno piršto pagalba. Kompaktiškas, suskleisto 3 dalių modelio aukštis atveria naujas fotografavimo galimybes. Šių savybių dėka, naujasis 190 puikiai tinka bet kokiai progai: Jūs galite jį nešiotis visur, nesirūpindami savo krepšio erdve.
   
   
  Trikojis turi būti universalus ir turėti galimybę pritaikyti papildomus aksesuarus. Mėgėjams, pasiekusiems kitą fotografavimo įgūdžių lygį, trikojo nepakanka: galite išplėsti savo įrangą daugybe naudingų priedų. Naujos «Easy Link» jungties dėka, 190 modelis leidžia jums sukurti nešiojamą fotografijos studiją, tiesiogiai tvirtinant prie stovo priedus, tokius kaip LED šviestuvai, lanksčios alkūnės ir kt.
   
  Naujas, patentuotas besisukantis burbulinis gulsčiukas greitai nustatomas ir leidžia jums tiksliau pastatyti stovą. Nepriklausomai nuo galvos ir trikojo pozicijos, gulsčiukas lengvai matomas. Lengvai valdomi naujieji kojų pasvyrimo fiksatoriai, pagaminti remiantis inovatyviais ergonomikos standartais ir užkerta pirštų ir nagų susižalojimo galimybę.
   
  Trikryptė aliuminio galvutė Manfrotto yra itin kompaktiška suskleistoje pozicijoje. Tai pasiekta ištraukiamų rankenėlių dėka, kurias galima prailginti kai reikia. Kai rankenėlės suskleistos ir galvutė paruošta transportavimui, jos užimama tik 13 x 13,5 x 13,5 cm plotą, artimą rutulinei galvutei su panašia galima apkrova.
   
  Trinties kontrolė, naujoje X-PRO 3W galvutėje, pavertimo ir portreto ašyse padeda vartotojui suderinti fotoaparato įrangos svorį taip, kad tikslaus kadravimo derinimas gali būti atliekamas su atlaisvintomis reguliavimo rankenėlėmis, o pilnai viskas fiksuojama tik tada, kai fotografas viską pilnai nustato. Galvutė turi 3-jų krypčių gulsčiukus, kurių pagalba fotografai gali išlyginti savo kompoziciją būtent fotoaparatu, o tai sumažina nuotraukų parengimo - gamybos darbą.
   
  Stovo išvaizda visiškai pakeista suteikiant jam didesnį ergonomiškumą ir šiuolaikišką stilių. Visiškai naujas funkcinių elementų dizainas rodo ypatingą dėmesį estetikai ir detalėms: prekinis ženklas atspindimas daugelyje stovo dalių, įskaitant du kojų pašildymus, pagamintus iš patogios gumos, užkertančios kelią šilumos ir šalčio ekstremaliomis oro sąlygomis laidumą.
   


   

 • Alternatyvios prekės

  20900