Trikojis stovas Manfrotto MK290LTA3-BH

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MK290LTA3-BH
  13300
  Į krepšelį 
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  4.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  494RC2
  Svoris
  1.63 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  56.3 cm
  Maksimalus aukštis
  144.0 cm
  Minimalus aukštis
  41.7 cm
  Darbinis aukštis
  144.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 22.5, 19, 15.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  23°, 51°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne
 •  
  Kompaktiškas trijų dalių, aliuminio trikojis stovas Manfrotto MK290LTA3-BH, skirtas pažengusiems fotografijos mėgėjams. Tai geriausias sprendimas greitam, reportažiniam, portetiniam fotografavimui. Itin didelis stovo aukštis praplėčia kadro komponavimo galimybes, o rutulinė galvutė užtikrina greitą fotografavimo pozicijos nustatymą. Nedidelis svoris, pakankamos maksimalaus svorio apkrovos puikiai tinka visiems sisteminiams ir daugumai DSLR fotoaparatų. Stovas komplektuojamas su kompaktiška rutuline galvute. Galvutės rutulio trinties (frikcijos) valdymas leidžia saugiai kontroliuoti kameros judėjimą mikro poslinkiais visiškai neužfiksavus fotoaparato. Užrakto fiksavimo rankenėlės padėtį galima keisti patogioje jums pozicijoje. Tiesiog patraukite rankenėlę į išorę, pasukite ją į tinkamą jums padėtį ir atleiskite. Galvutės fiksavimo svirtis saugiai fiksuoja kamerą +90° / -90° kampu ir juda 360° horizontaliai.
   
  Reikiamą stovų stabilumą užtikrina medžiagos iš kurių pagaminti svarbiausi jų mazgai. Aliuminė tribriaunė centrinė kolona bei patikimai aliuminiai reguliuojami profesionalios klasės kojų užraktai. Taip pat dėl galimybės reguliuoti kojų kampą (51 ir 23 laipsniai) stovą patogu pastatyti nelygiose vietose – pavyzdžiui ant laiptų. Kojų kampo pakeitimui suprojektuota patogi ir tvirta reguliavimo svirtelė, kurią pasukti patogu ir su pirštinėmis. Centrinę stovo koloną galima apversti 180 laipsnių, taip savo fotoaparatą galėsite pritvirtinti visiškai arti žemės.

  Manfrotto 290 Light - idealus pasirinkimas fotografams mėgėjams, kuriems reikia tvirto trikojo. Stovo aliuminio konstrukcija kartu su veržiamais aliuminio užraktais paverčia 290 Light kompaktiška ir patikima atrama fotografavimui.