Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MK290XTC3-3W

 • Kraunamos nuotraukos

  Trikojis stovas Manfrotto MK290XTC3-3W

  Kodas: MK290XTC3-3W
  229 
  299  Sutaupykite 70 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Trikryptė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  4.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MH804-3W
  Svoris
  2.30 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  74.0 kg
  Maksimalus aukštis
  179.5 cm
  Minimalus aukštis
  35.0 cm
  Darbinis aukštis
  155.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -30º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -30º / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 25.3, 21.7, 18.2 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 • Manfrotto 290 anglinių trikojų serija skirta keliaujantiems fotografams, kuriems būtinas lengvas ir kompaktiškas stovas. Lengvasvoriai 290 trikojai suskleisti yra itin kompaktiški, o išskleidus tvirti ir labai stabilūs. Šiai serijai Manfrotto sukūrė naujos kartos anglies pluošto pinimo technologiją: novatoriškus kompozitinius vamzdelius, kurie idealiai atitinka augančių fotografų poreikius, besiremiančius Manfrotto profesine patirtimi. Kiekviena 290 Xtra Carbon trikojų dalis yra suprojektuota ir pagaminta siekiant užtikrinti ilgą ir nepriekaštingą stovo veikimą. 290 Xtra stovų aliuminio užraktai su reguliuojamais įtampos fiksavimo svertais gali būti veržiami siekiant užtikrinti stabilų ilgalaikį veikimą ir patikimumą.
   
  Keturių, kojos kampo padėčių dėka stovas tapo lankstesnis ir leis vartotojams labiau skleisti savo kūrybiškumą. Kojų kampo pakeitimui suprojektuota patogi ir tvirta reguliavimo svirtelė, kurią valdyti patogu ir su pirštinėmis. Centrinę stovo koloną galima apversti 180 laipsnių, taip savo fotoaparatą galėsite pritvirtinti visiškai arti žemės.
   
  MK290XTC3-3W komplektuojamas su trikrypte foto galvute Manfrotto MH804R-3W, pagaminta iš itin patvaraus ir lengvo techninio polimero, lengvai atlaiko kasdienias profesionalaus fotografo užmačias. Galvutėje panaudota unikali spyruoklių funkcija, padedanti pakreipti galvą kompensuojant sunkesnės įrangos, esančios ne svorio centre svorį. Ergonomiškos, naujai sukurtos, sustumiamos rankenos patogiai glunda rankose.
   
  Tobulėjantys fotografai, dažnai eksperimentuojantys su įvairiais fotografavimo žanrais kaip, pavyzdžiui, makro, architektūros, portreto, sporto ir laukinės gamtos vaizdų fiksavimas, suprato, kad kiekvienas žanras reikalauja skirtingų ir labai specifinių priemonių. Todėl pagalbinė įranga, kaip trikojis, kuris atrodė idealus viskam, gali greitai tapti ribotu. Visi 290 serijos angliniai stovai ir net komplektai turi keičiamos galvutės funkciją, todėl jie gali prisitaikyti prie fotografo reikalavimų ir būti optimizuoti bei pritaikyti bet kuriam fotografijos stiliui. Visi 290 Xtra stovai komplektuojami su specialiu krepšiu per petį, todėl jie puikiai tinka naudojimui tiek patalpose, tiek lauke.
 • Alternatyvios prekės

  209