Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MSPIXI-LM6

 • Kraunamos nuotraukos

  Trikojis stovas Manfrotto MSPIXI-LM6

  Kodas: MSPIXI-LM6
  90 
  Į krepšelį 
  Gamintojas

 • Manfrotto stovelis MSPIXI-LM6  yra idealus priedų komplektas visiems, filmuojantiems ir fotografuojantiems savo išmaniuoju telefonu. Komplektą sudaro universalus laikiklis-gnybtas Manfrotto PIXI skirtas saugiai pritvirtinti bet kurį išmanųjį telefoną (nuo 60 mm iki 104 mm pločio) prie bet kokio tipo atramos su ¼" sriegiu. Laikiklis turi dvi ¼" jungtis šone ir apačioje, leidžiančias tvirtinti išmanųjį vertikaliai ir horizontaliai. Jame taip pat yra patogus blykstės lizdas, skirtas tvirtinti LED šviestuvus, mikrofonus ar kitus priedus. Saugi "Y-lock" fiksavimo svirtis užtikrina jūsų telefono saugumą ir padeda pasiekti geresnius rezultatus. 
   
  Puikaus šviesos srauto, kompaktiškos ir tvirtos aliuminio konstrukcijos dėka, LED šviestuvas Lumimuse 6 yra puikus, į bet kurį krepšį ar net kišenę telpantis, papildomos šviesos šaltinis. |
   
  Komplekto bazė - kompaktiškas stovelis Pixi. Tai yra puikus pagalbininkas, kai sunku išlaikyti jūsų išmanųjį stabilų. Suskleidę jo kojas, gausite patogią rankeną, leidžiančią fiksuoti puikius vaizdus. Novatoriškas mygtuko-užrakto mechanizmas leidžia jums pakreipti ir užfiksuoti rutulinę Pixi galvutę vienu, greitu ir intuityviu judesiu. Paspausdus mygtuką galvutės rutulys laisvai juda, o jį atleidus, galvutė automatiškai užsirakina pasirinktoje pozicijoje.

  MSPIXI-LM6 komplektą sudaro:

  - Telefono laikiklis Manfrotto MCPIXI
  - Trikojis stovelis Manfrotto MTPIXI-B 
  - Šviestuvas Manfrotto Lumimuse 6

  Visus komplekto komponentus galima naudoti atskirai. 
 • Alternatyvios prekės