Trikojis stovas Manfrotto MSPIXI-LM8M100

 • Kraunamos nuotraukos

 • Manfrotto stovelis MSPIXI-LM8M100 yra idealus priedų komplektas visiems, filmuojantiems ir fotografuojantiems savo išmaniuoju telefonu. Komplektą sudaro universalus laikiklis-gnybtas Manfrotto PIXI skirtas saugiai pritvirtinti bet kurį išmanųjį telefoną (nuo 60 mm iki 104 mm pločio) prie bet kokio tipo atramos su ¼" sriegiu. Laikiklis turi dvi ¼" jungtis šone ir apačioje, leidžiančias tvirtinti išmanųjį vertikaliai ir horizontaliai. Jame taip pat yra patogus blykstės lizdas, skirtas tvirtinti LED šviestuvus, mikrofonus ar kitus priedus. Saugi "Y-lock" fiksavimo svirtis užtikrina jūsų telefono saugumą ir padeda pasiekti geresnius rezultatus. 

  BOYA BY-DM100 - profesionalus stereo kondensatorinis mikrofonas, tiesiogiai jungiamas prie „Android“ įrenginių su USB Type-C jungtimi. Palyginti su įmontuotais „Android“ įrenginių mikrofonais, Boya BY-DM100 gerokai pagerina garso kokybę įrašant muziką, vaizdo įrašus ir balsą. BOYA BY-DM100 pasižymi dviem mikrofono kapsulėmis, kurios sukuria aiškų stereo garso efektą. 

  Didžiausias ir galingiausias Lumimuse serijos LED šviestuvas Manfrotto Lumimuse 8 yra itin kompaktiškas, o pora tokių šviestuvų suteiks jums nepriekaištingą apšvietimą, telpantį krepšio kišenėje. 
   
  Komplekto bazė - kompaktiškas stovelis Pixi. Tai yra puikus pagalbininkas, kai sunku išlaikyti jūsų išmanųjį stabilų. Suskleidę jo kojas, gausite patogią rankeną, leidžiančią fiksuoti puikius vaizdus. Novatoriškas mygtuko-užrakto mechanizmas leidžia jums pakreipti ir užfiksuoti rutulinę Pixi galvutę vienu, greitu ir intuityviu judesiu. Paspausdus mygtuką galvutės rutulys laisvai juda, o jį atleidus, galvutė automatiškai užsirakina pasirinktoje pozicijoje.

  MSPIXI-LM8M100 komplektą sudaro:

  - Telefono laikiklis Manfrotto MCPIXI
  - Trikojis stovelis Manfrotto MTPIXI-B
  - Mikrofonas Boya BY-DM100 
  - Šviestuvas Manfrotto Lumimuse 8

  Visus komplekto komponentus galima naudoti atskirai.