Trikojis stovas Manfrotto 190 Go! MS Carbon

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MT190GOC4
  37500
  Į krepšelį 
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Lanksčioji
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Maksimali apkrova
  7.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  Be galvos
  Svoris
  1.35 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  45.0 cm
  Maksimalus aukštis
  147.0 cm
  Minimalus aukštis
  8.0 cm
  Darbinis aukštis
  123.0 cm
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne

 • Naujoji 190go! M kolekcija yra lengviausi, kompaktiškiausi stovai Manfrotto 190-tosios serijoje gamoje. Juose įdiegtas, Manfrotto sukurtas "M-lock" mechanizmas, naujas veržiamasis užraktas, kurio pagalba, vienu, 90-ties laipsnių rankos pasukimu galite greitai ir lengvai išskleisti bei suskleisti trikojį. M serijoje taip pat yra 90° kolonos pavertimo mechanizmas, leidžiantis centrinę stovo koloną laisvai pakreipti į horizontalią padėtį be jokių išorinių elementų.
   
  Siekiant užtikrinti didžiausią stabilumą, 190go! M serija įgijo naujas kojas. Anglies versijai suteiktas visiškai naujas anglies pluošto pynimas, kuris padidina trikojo standumą, tuo pačiu užtikrinant nepaprastai lengvą svorį. Trikojai siūlo puikią 4-rių, kojų pavertimo kampų konfigūraciją. "Easy Link" priedų jungties dėka 190go! M serija virsta mobilia studija, leidžiančia joje tvirtinti šviesos diodų apšvietimą arba kitus priedus, kad būtų užtikrinta maksimali kūrybinė laisvė.
   
  Naujoji 190go! "M-serija" pagaminta itališkose Manfrotto gamyklose, pripažintose pavyzdine veiklos kompetencija, inovacijomis ir talentų augimu. Aukščiausia Manfrotto medžiagų kokybė, pažangiausios technologijos ir pirmaujančų konstrukcijų gaminiai ir toliau nustato pramonės standartus. Manfrotto visada tikėjo aukščiausia kokybe, nepriekaištinga konstrukcija ir kruopštaus dėmesio skyrimu detalėms kartu su technologinėmis naujovėmis ir patikimumu. Šios vertybės yra vienas iš labiausiai išskirtinių Manfrotto pranašumų, lyginant su likusiais fotografinės rinkos dalyviais. Dėl šios priežasties kiekvienas Manfrotto produktas yra kuriamas, projektuojamas ir konstruojamas Italijoje, o Manfrotto ir šiandien vis dar gamina aukščiausios kokybės trikojus ir apšvietimo įrangą Italijoje, investuoja į naują įrangą ir technologijas, kad būtų pasiektas kokybės lygis, užtikrinantis produkto funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.