Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MTPIXI-B

 • Trikojis stovas Manfrotto MTPIXI-B

  Kodas: MTPIXI-B
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Manfrotto PIXI - puikus ergonomiškas, kompaktiškas trikojis išmaniesiems įrenginiams, kompaktiniams ir sisteminiams fotoaparatams

  Gamintojas
  Stovo tipas
  Stalinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  1.0 kg
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Svoris
  0.19 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  18.5 cm
  Maksimalus aukštis
  13.5 cm
  Minimalus aukštis
  13.5 cm
  Darbinis aukštis
  13.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -35° / +35°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -35° / +35°
  Sekcijų skaičius / diametras
  1 / -
  Kojų pasvyrimo kampas
  45°
  Stovo jungtis
  1/4"
  Gulsčiukas
  Ne
  Komplektacija
  Stovas
 • Manfrotto PIXI - puikus kompaktiškas trikojis išmaniesiems įrenginiams, kompaktiniams ir sisteminiams fotoaparatams. Jis sukurtas siekiant patenkinti vartotojus, ieškančius lengvos, kompaktiškos atramos savo kamerai, kurią būtų paprasta valdyti. Pixi yra puikus pagalbininkas, kai sunku išlaikyti jūsų fotoaparatą stabilų. Suskleidę jo kojas, gausite patogią rankeną, leidžiančią fiksuoti puikius vaizdus, išsiskiriančius iš minios. Novatoriškas mygtuko-užrakto mechanizmas leidžia jums pakreipti ir užfiksuoti rutulinę PIXI galvutę vienu, greitu ir intuityviu judesiu. Paspausdus mygtuką galvutės rutulys laisvai juda, o jį atleidus, galvutė automatiškai užsirakina pasirinktoje pozicijoje. PIXI  pasižymi minimalistiniu itališku dizainu ir yra pagamintas iš nerūdijančio plieno bei technoplimero ADAPTO. Ši tvirta konstrukcija suteikia PIXI itin saugią bazę, o guminės kojelės garantuoja stabilią ir neslystančią ant bet kokio paviršiaus bazę.

  Universalaus ¼" sriegio ir puikaus stabilumo dėka, PIXI gali būti naudojamas su daugeliu įvairių skaitmeninių prietaisų tokių kaip mikrofonai, išmanieji įrenginiai, LED šviestuvai, kompaktiški, sisteminiai ir net pradinio lygio skaimeniniai fotoaparatai.
   

 • Alternatyvios prekės

  4400