Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto PIXI Smart

 • Trikojis stovas Manfrotto PIXI Smart

  Kodas: MKPIXICLMII-BK
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
 • Stovelis PIXI Smart yra puikus pasirinkimas visiems naudojantiems savo išmanųjį telefoną kasdieniam fotografavimui. Kompatiškas stovelis Pixi turi universalų gnybtą išmaniesiams telefonams, su keliais ¼" sriegiais, kurie leidžia jį naudoti su dauguma išmaniųjų telefonų, užtikrinant didelį lankstumą ir paprastumą naudojant bet kurioje aplinkoje. Pixi Smart gali būti naudojamas dvejopai: jis veikia kaip stabili atrama ir taip pat gali būti naudojamas kaip patogi ergonomiška rankena užfiksuoti puikius video filmukus,  asmenukes ir neįtikėtinus vaizdus, kurie tikrai išsiskirs iš kitų.
   
  Manfrotto PIXI Smart yra ne tik geras sprendimas išmaniesiems, bet ir puikus kompaktiškas trikojis kompaktiniams ir sisteminiams fotoaparatams. Jis sukurtas siekiant patenkinti vartotojus, ieškančius lengvos, kompaktiškos atramos savo kamerai, kurią būtų paprasta valdyti. Novatoriškas mygtuko-užrakto mechanizmas leidžia jums pakreipti ir užfiksuoti rutulinę PIXI galvutę vienu, greitu ir intuityviu judesiu. Paspausdus mygtuką galvutės rutulys laisvai juda, o jį atleidus, galvutė automatiškai užsirakina pasirinktoje pozicijoje.
   
  Universalų gnybtą išmaniajam galima naudoti atskirai. Jis turi atlenkiamą kojelę, paverčianšią laikiklį stabilia baze išmaniajam telefonui. Gumuotas laikiklio gnybtas gali apglėbti 8.4 cm pločio išmanųjį telefoną. Vienas gnybto žandikaulis išsitraukia ir spyruoklės pagalba priglunda prie telefono. Laikiklis turi du ¼" vidinius sriegius vertikaliam ir horizontaliam tvirtinimui.
   
  PIXI  Smart pasižymi minimalistiniu itališku dizainu ir yra pagamintas iš nerūdijančio plieno bei technoplimero ADAPTO. Ši tvirta konstrukcija suteikia PIXI itin saugią bazę, o guminės kojelės garantuoja stabilią ir neslystančią ant bet kokio paviršiaus bazę.


   

 • Alternatyvios prekės