Trikojis stovelis Manfrotto MSPIXIEVO-B + MCLAMP

 • Kodas: MSPIXIEVOCL
  2990
  3900 Sutaupykite 910
  pasiūlymas galioja iki 2020-01-31
  Į krepšelį 

  PUIKI DOVANA (turinčiam mobilų telefoną:)

  Stovo tipas
  Stalinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  2.5 kg
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3

 •  
  Stovelis PIXI Evo yra puikus pasirinkimas visiems naudojantiems savo išmanųjį telefoną kasdieniam fotografavimui ar filmavimui. Stovelis turi universalų gnybtą išmaniesiams telefonams, su keliais ¼" sriegiais, kurie leidžia jį naudoti su dauguma išmaniųjų telefonų, užtikrinant didelį lankstumą ir paprastumą naudojant bet kurioje aplinkoje.  
   
  Tai idealus sprendimas foto entuziastams ir mėgėjams, norintiems pagerinti savo fotografijos įgūdžius, ar profesionaliems fotografams, ieškantiems antro stovelio, kuris būtų kompaktiškas ir lengvas nešiotis. Su šiuo pažangiu mini trikoju, jūs galėsite pagauti nuostabius kadrus, išreikšti savo kūrybiškumą bei visiškai išnaudoti savo DSLR kamerų funkcijas su didesniais objektyvais. PIXI EVO buvo sukurtas pradinio lygio "veidrodžiams" su kintamo židinio objektyvais iki 200 mm ir profesionaliems sisteminiams fotoaparatams.
   
  PIXI EVO stovelis turi 2 skirtingus kojų pasvyrimo kampus su slankiojančiu jungikliu, leidžiančiu vartotojams fotografuoti skrtingais rakursais. Dar viena puiki inovacija - dviejų sekcijų kojos. Jos turi 5 reguliuojamas kojų ilgio pozicijas, padėsiančias jums pastatyti stovelį ant nelygaus paviršiaus. Dabar aistringi fotografai galės įamžinti ryškias kraštovaizdžio, architektūros nuotraukas naudodami kompaktišką, stabilią atramą.
   
  Kaip ir mažasis PIXI stovelis, PIXI EVO turi rutulinę galvutę, kuria greitai ir tiksliai užfiksuosite kamerą norimoje pozicijoje. Su PIXI EVO fotografai taip pat gali fotografuoti portretiniu režimu,leidžiančiu fotoaparatą pakreipti 90° kampu. PIXI EVO išlaiko plačią įrenginių gamą iki 2,5 kg. Taigi, fotografai gali fotografavimui naudoti didesnius ir ilgesnio židinio lęšius. Gamyboje naudojamo Adapto technopolimero ir aliuminio konstrukcijos dėka stovelis yra labai lengvas.