Prekių katalogas

Trikojis stovelis Manfrotto MSPIXIEVO-B + MCpixi

 • Trikojis stovelis Manfrotto MSPIXIEVO-B + MCpixi

  Kodas: MSPIXIEVOCP
  45 
  49  Sutaupykite 4 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Stalinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  2.5 kg
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
 •  
  Stovelis PIXI Evo yra puikus pasirinkimas visiems naudojantiems savo išmanųjį telefoną kasdieniam fotografavimui ar filmavimui. Stovelis turi universalų gnybtą išmaniesiams telefonams, kuriuo saugiai pritvirtinti bet kurį išmanųjį telefoną (nuo 60 mm iki 104 mm pločio) prie bet kokio tipo atramos su ¼" sriegiu. Gnybtas turi dvi ¼" jungtis šone ir apačioje, leidžiančias tvirtinti išmanųjį vertikaliai ir horizontaliai. Jame taip pat yra patogus blykstės lizdas, skirtas tvirtinti LED šviestuvus, mikrofonus ar kitus priedus. Saugi "Y-lock" fiksavimo svirtis užtikrina jūsų telefono saugumą ir padeda pasiekti geresnius rezultatus.  
   
  Tai idealus sprendimas foto entuziastams ir mėgėjams, norintiems pagerinti savo fotografijos įgūdžius, ar profesionaliems fotografams, ieškantiems antro stovelio, kuris būtų kompaktiškas ir lengvas nešiotis. Su šiuo pažangiu mini trikoju, jūs galėsite pagauti nuostabius kadrus, išreikšti savo kūrybiškumą bei visiškai išnaudoti savo DSLR kamerų funkcijas su didesniais objektyvais. PIXI EVO buvo sukurtas pradinio lygio "veidrodžiams" su kintamo židinio objektyvais iki 200 mm ir profesionaliems sisteminiams fotoaparatams.
   
  PIXI EVO stovelis turi 2 skirtingus kojų pasvyrimo kampus su slankiojančiu jungikliu, leidžiančiu vartotojams fotografuoti skrtingais rakursais. Dar viena puiki inovacija - dviejų sekcijų kojos. Jos turi 5 reguliuojamas kojų ilgio pozicijas, padėsiančias jums pastatyti stovelį ant nelygaus paviršiaus. Dabar aistringi fotografai galės įamžinti ryškias kraštovaizdžio, architektūros nuotraukas naudodami kompaktišką, stabilią atramą.
   
  Kaip ir mažasis PIXI stovelis, PIXI EVO turi rutulinę galvutę, kuria greitai ir tiksliai užfiksuosite kamerą norimoje pozicijoje. Su PIXI EVO fotografai taip pat gali fotografuoti portretiniu režimu,leidžiančiu fotoaparatą pakreipti 90° kampu. PIXI EVO išlaiko plačią įrenginių gamą iki 2,5 kg. Taigi, fotografai gali fotografavimui naudoti didesnius ir ilgesnio židinio lęšius. Gamyboje naudojamo Adapto technopolimero ir aliuminio konstrukcijos dėka stovelis yra labai lengvas.
   
 • Alternatyvios prekės

  33 
  2495
  2957 Sutaupykite 462